Top

5 marca zapraszamy na "Tajemnice dżungli"!


W pierwszy weekend po feriach zimowych zapraszamy na niezwykły plastyczny spektakl z elementami tańca i form lalkowych pt. "Tajemnice dżungli". Pełen kolorów, malowniczej scenografii, niezwykłych zapachów i dźwięków przeniesie zarówno maluszki, jak i ich opiekunów w głąb pięknych lasów tropikalnych. 
Łatwe zabawy i łagodne przeplatanie scen pozwolą dziecku bezpiecznie poczuć się w teatralnej rzeczywistości oraz zaprzyjaźnić się z postaciami spektaklu. Przedstawienie dostosowane jest do percepcji dziecka. Całości towarzyszy delikatna muzyka.
Spektakl jest zaproszeniem do tajemniczego świata niezwykłych roślin i zwierząt, którego będziemy doświadczać i poznawać. Wspólnie z zadziorną małą małpką Mimi zobaczymy historię o odkrywaniu świata nauki, o przyrodzie i przyjaźni.

Dla kogo: dla dzieci w wieku 1–3 latka
Kiedy: 5 marca (niedziela), godz. 10:30 i 12:00

Spektakl odbywa się w naszej siedzibie (ul. Kuźnicza 29a) na II piętrze (sala taneczna). Na salę Widzowie wchodzą bez obuwia lub w obuwiu zmiennym. Po spektaklu zapraszamy wszystkie Dzieci do wspólnej zabawy z aktorkami (ok. 15 minut).

Galeria filmów: