Top

Zapraszamy na spektakl pt. "Nie ma się czego bać" 5 i 6 marca 2017!


Zapraszamy na niedzielną odsłonę spektaklu Teatru Dzieci pt. "Nie ma się czego bać" w reżyserii Marty Kwiek.

Spektakl jest opowieścią o małej Michasi oraz mieszkającym w jej pokoju Strachu. Wydarzenia pewnej nocy sprawiają, że między bohaterami nawiązuje się nić przyjaźni. Przyjaciele odkrywają, że w pokoju, w tajemniczej „zapasowej szafce", mieszkają niesympatyczne Gałgany oraz zagadkowy Pająk. Gałgany zatruwają Pająkowi życie. Michasia oraz Strach demaskują Gałgany i ratują Pająka z opresj. Dziwnym trafem okazuje się, że Pająk jest starymprzyjacielem z dzieciństwa...

To wspaniała opowieść o sile przyjaźni i mocy wyobraźni, które pomagają przetrwać trudne momenty i przezwyciężyć lęki. Spektakl w humorystyczny sposób pokazuje, jak je oswoić i pokonać. Pomysłowa i wesoła animacja form teatralnych oraz ciekawe rozwiązania sceniczne będą atrakcyjne zarówno dla młodego, jak i dorosłego widza. Spektakl może być pretekstem do rozmowy z rodzicami, że nie ma się czego bać, a wiele strachów jest wytworem naszej wyobraźni.

Dla kogo: dla dzieci w wieku od 5. roku życia
Kiedy: 5 marca godz. 17.00, 6 marca godz. 10.15

Promocja: na spektakl 6 marca obowiązuje promocyjna cena biletu: 15zł za osobę!

Zachęcamy do rezerwacji miejsc przez system: www.bilety.centrumtworczosci.pl lub osobiście w biurze, przy ul. Kuźniczej 29a.

Spektakl odbywa się w naszej siedzibie (ul. Kuźnicza 29a) na I piętrze (SCENA).