Top

Zapraszamy na spektakle w niedzielę 14 maja!


 

Zapraszamy na spektakle w najbliższą niedzielę 14 maja! Wiemy, że pogoda za oknem zachęca do przebywania na świeżym powietrzu, ale liczymy, że znajdziecie chwilę, aby odwiedzić Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.

 

 

W tym tygodniu mamy dla Was:

  • o godz. 10.30 i 12.00 pełną wrażeń "Kosmiczną podróż", podczas której Bąble w wieku 1-3 lat dowiedzą się, jak wyglądały narodziny Kosmosu. A to wszystko w naszym teatrze! Spektakl potrwa 30 minut, a po nim dzieci będą miały okazję pobawić się z aktorkami. Koszt biletu: 19zł/os.
  • o godz. 17.00 poruszającą klasyczną "Baśń o złotej rybce" w reż. Marty Kwiek. Teatr Dzieci prezentuje pouczającą historię dobrego rybaka, jego nieszczęśliwej żony oraz spełniającej życzenia złotej rybki za pomocą niekonwencjonalnych rozwiązań scenicznych: teatru cieni witrażowych, teatru wielkich form lalkowych oraz gry świateł. Niesamowite obrazy zostały połączone z pięknymi utworami muzycznymi, co sprawi, że mały widz zapamięta ten spektakl na długo. Zapraszamy dzieci w wieku +5 lat z rodzicami. Koszt biletu: od 11 do 19zł/os.

 

 

Bilety kupisz TUTAJ.