Top

Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży z Rodzin Plus


„Nie ma dzieci nieuzdolnionych artystycznie, są tylko takie, którym nigdy nie umożliwiono kontaktu ze sztuką”. Te słowa profesor Doris Tarlowski stały się mottem naszej inicjatywy warsztatów teatralnych dla dzieci z rodzin wielodzietnych prowadzonych od ponad 10 lat.

Do dziś Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zrealizowało kilkanaście edycji projektu dla dzieci pochodzących z rodzin wielodzietnych, dla których jest to często jedyna możliwość kontaktu z teatrem. Każda grupa warsztatowa spotyka się raz w tygodniu w Centrum Twórczości Dziecka na warsztatach teatralnych, gdzie na profesjonalnej scenie, pod okiem aktorów, dzieci pracują nad przygotowaniem spektaklu prezentowanego podczas uroczystych finałów. Na spektakle podsumowujące pracę na warsztatach zapraszamy nie tylko najbliższych naszych małych aktorów, lecz także ich wychowawców oraz szkolnych kolegów. Chcemy dzięki temu wzmocnić wizerunek dziecka w klasie, w oczach nauczycieli i uczniów. Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Dla kogo?

Dla dzieci oraz młodzieży z rodzin wielodzietnych, rodzin 3+. Wiek: 6 –18 lat. Dochód nieprzekraczający 1200 netto na członka rodziny (na podstawie oświadczenia o dochodach na członka rodziny).
UWAGA! Aby zapisać dziecko na warsztaty, należy dostarczyć Centrum oświadczenie o dochodach najpóźniej 3 dni od daty wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Kiedy?

28.02.2017– 06.06.2017
Wtorki 18:25 – 19:40  – grupa młodsza (6–12 lat)
Wtorki 17:00 – 18:15 – grupa starsza (13–18 lat)

ZAPISY
Rekrutacja na nowy semestr zajęć trwa. Zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy:

FORMULARZ