Top

Bąble


Teatr Bąbli

Teatr Bąbli to spektakle dla najmłodszych widzów. To teatr bezpieczny, który jest przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. Teatr inicjacyjny uwzględnia wskazywane przez psychologów możliwości percepcyjne maluchów od 1. roku życia: skupia się na bodźcach zmysłowych (dźwięk, barwa, forma) kształtujących dziecięce funkcje poznawcze. Dziecko w tym wieku nie jest jeszcze w stanie skupić się na długiej historii, koncentruje się na wyrazistym szczególe.

Czytaj więcej

Nowy spektakl Teatru Bąbli!

W grudniu odbyła się premiera najnowszego spektaklu Teatru Bąbli pt. „Huśtawka” dla dzieci w wieku 1–4 lat! To niezwykła opowieść w reżyserii Agnieszki Mielcarek o spełnianiu marzeń i świetnej zabawie. Dwie główne bohaterki, następczynie Leonarda da Vinci, wpadają na genialny pomysł. Tworzą huśtającą maszynę świata, dzięki której można dotknąć chmur! Kiedy już cudowny wynalazek powstanie, każdy poczuje się jak w niebie. Będzie pięknie, będzie wyjątkowo. Zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców!

Czytaj więcej

Rodzinny Weekend w Teatrze! 11 i 12 lutego!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza Wszystkie Dzieci i Rodziców na warsztaty i spektakle, które odbędą się już w najbliższy weekend 11 i 12 lutego! Są jeszcze wolne miejsca! Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji!

Czytaj więcej

Najnowszy spektakl Teatru Bąbli pt. "Huśtawka" już 19 marca! 3 spektakle!

W pierwszy (prawie) wiosenny weekend, a dokładniej 19 marca w niedzielę o godz. 10.30, 12.00 i 13.30, zapraszamy na nowy spektakl Teatru Bąbli, pt."Huśtawka".

Czytaj więcej

W podróży aż do gwiazd... Czyli "Kosmiczna podróż" już 2 kwietnia 2017 o godz. 10.30!

Kto chciałby udać się w podniebny lot? Komu marzy się podróż aż do gwiazd? Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka ma na to radę! Zapraszamy na spektakl pt. „Kosmiczna podróż” dla Maluchów od 1 do 3 roku życia. To interaktywna opowieść o powstawaniu gwiazd i planet, pełna barw i delikatnych dźwięków. To niezwykłe! Mali Widzowie i ich Rodzice stają się świadkiem narodzin Wszechświata, a następnie wspólnie z aktorkami sami mogą go współtworzyć. Jesteśmy teatrem magicznym, ale bezpiecznym! U nas każdy poczuje się jak w domu. Gotowi na wycieczkę po Mlecznej Drodze?

Czytaj więcej

5 marca zapraszamy na "Tajemnice dżungli"!

W pierwszy weekend po feriach zimowych zapraszamy na niezwykły plastyczny spektakl z elementami tańca i form lalkowych pt. "Tajemnice dżungli". Pełen kolorów, malowniczej scenografii, niezwykłych zapachów i dźwięków przeniesie zarówno maluszki, jak i ich opiekunów w głąb pięknych lasów tropikalnych.  Łatwe zabawy i łagodne przeplatanie scen pozwolą dziecku bezpiecznie poczuć się w teatralnej rzeczywistości oraz zaprzyjaźnić się z postaciami spektaklu. Przedstawienie dostosowane jest do percepcji dziecka. Całości towarzyszy delikatna muzyka. Spektakl jest zaproszeniem do tajemniczego świata niezwykłych roślin i zwierząt, którego będziemy doświadczać i poznawać. Wspólnie z zadziorną małą małpką Mimi zobaczymy historię o odkrywaniu świata nauki, o przyrodzie i przyjaźni.

Czytaj więcej

Przyjdź na najbliższe "Tajemnice dżungli" już 23 kwietnia 2017 o 10.30 i 12.00!

Już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia zapraszamy na spektakl dla najmłodszych widzów pt. "Tajemnice dżungli". Spektakle odbędą się o godz. 10.30 i 12.00.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spektakl dla Bąbli pt. "Skąd się biorą kolory" 7 maja 2017!

Już w najbliższą niedzielę, 7 maja 2017, zapraszamy na spektakl dla najmłodszych widzów pt. "Skąd się biorą kolory". To radosna historia o małej ogrodniczce, która pragnie nadać kolorów swojemu szaremu i smutnemu ogródkowi. W tym celu rusza na poszukiwania barw, w czym pomagają jej najwierniejsi przyjaciele. "Skąd się biorą kolory" to spektakl, który udowadnia, że tylko my odpowiadamy za to, czy nasz świat będzie kolorowy niczym tęcza.

Czytaj więcej