Top

Bąble


Teatr Bąbli

Teatr Bąbli to spektakle dla najmłodszych widzów. To teatr bezpieczny, który jest przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. Teatr inicjacyjny uwzględnia wskazywane przez psychologów możliwości percepcyjne maluchów od 1. roku życia: skupia się na bodźcach zmysłowych (dźwięk, barwa, forma) kształtujących dziecięce funkcje poznawcze. Dziecko w tym wieku nie jest jeszcze w stanie skupić się na długiej historii, koncentruje się na wyrazistym szczególe.

Czytaj więcej

Nowy spektakl Teatru Bąbli!

W grudniu odbyła się premiera najnowszego spektaklu Teatru Bąbli pt. „Huśtawka” dla dzieci w wieku 1–4 lat! To niezwykła opowieść w reżyserii Agnieszki Mielcarek o spełnianiu marzeń i świetnej zabawie. Dwie główne bohaterki, następczynie Leonarda da Vinci, wpadają na genialny pomysł. Tworzą huśtającą maszynę świata, dzięki której można dotknąć chmur! Kiedy już cudowny wynalazek powstanie, każdy poczuje się jak w niebie. Będzie pięknie, będzie wyjątkowo. Zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców!

Czytaj więcej

Rodzinny Weekend w Teatrze! 11 i 12 lutego!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza Wszystkie Dzieci i Rodziców na warsztaty i spektakle, które odbędą się już w najbliższy weekend 11 i 12 lutego! Są jeszcze wolne miejsca! Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji!

Czytaj więcej

Spektakl pt. „Skąd się biorą kolory?” odbędzie się już w najbliższą niedzielę!

W najbliższą niedzielę 12 lutego o godz. 10:30 i 12:00 odbędzie się spektakl dla dzieci w wieku 1–3 lat pt. „Skąd się biorą kolory?” To interaktywny spektakl dla najmłodszych widzów. Opowiada o Ogrodniczce, która do swojego ponurego i szarego ogrodu chciałaby wprowadzić barwy. Jej Przyjaciele, Marchewka i Konewka Fafunia, pomagają dziewczynce zdobyć wymarzone kolory. Razem z dziećmi wypełniają ogród tęczowymi barwami.

Czytaj więcej

Najnowszy spektakl Teatru Bąbli pt. "Huśtawka" już 26 lutego! 3 spektakle!

Już pod koniec ferii, 26 lutego 2017, zapraszamy na nowy spektakl Teatru Bąbli, pt."Huśtawka".

Czytaj więcej

Huśtawka

„Huśtawka” to niezwykła opowieść o spełnianiu marzeń i świetnej zabawie. Dwie główne bohaterki, następczynie Leonarda da Vinci, wpadają na genialny pomysł. Tworzą huśtającą maszynę świata, dzięki której można dotknąć chmur!  Kiedy już cudowny wynalazek powstanie, każdy poczuje się jak w niebie. Będzie pięknie, będzie wyjątkowo.

Czytaj więcej

5 marca zapraszamy na "Tajemnice dżungli"!

W pierwszy weekend po feriach zimowych zapraszamy na niezwykły plastyczny spektakl z elementami tańca i form lalkowych pt. "Tajemnice dżungli". Pełen kolorów, malowniczej scenografii, niezwykłych zapachów i dźwięków przeniesie zarówno maluszki, jak i ich opiekunów w głąb pięknych lasów tropikalnych.  Łatwe zabawy i łagodne przeplatanie scen pozwolą dziecku bezpiecznie poczuć się w teatralnej rzeczywistości oraz zaprzyjaźnić się z postaciami spektaklu. Przedstawienie dostosowane jest do percepcji dziecka. Całości towarzyszy delikatna muzyka. Spektakl jest zaproszeniem do tajemniczego świata niezwykłych roślin i zwierząt, którego będziemy doświadczać i poznawać. Wspólnie z zadziorną małą małpką Mimi zobaczymy historię o odkrywaniu świata nauki, o przyrodzie i przyjaźni.

Czytaj więcej

Spektakl Teatru Bąbli pt. "Kosmiczna podróż" już 12 marca o 10.30 i 12.00!

Zapraszamy na spektakl Teatru Bąbli pt. "Kosmiczna podróż", który odbędzie się 12 marca 2017 o godz. 10.30 i 12.30. To spektakl sensualny, który zaprasza małego widza do wspólnej i niezapomnianej przygody. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. To teatr bezpieczny, w którym nie ma głośnej muzyki, a sama fabuła jest zaproszeniem do zabawy. Idealny dla dzieci w wieku 1-3 lat.

Czytaj więcej

Teatr Bąbli zaprasza na spektakl dla Najmłodszych „Kosmiczna Podróż”!

Już 5 lutego w niedzielę o godz. 10:30 i 12:00 odbędzie się spektakl dla najmłodszych widzów pt. „Kosmiczna podróż"! To muzyczno-ruchowa opowieść o powstawaniu planet i kosmicznych wojażach. Niebo usiane gwiazdami zachwyca i ciekawi każdego malucha. W „Kosmicznej podróży” na oczach małego widza za pomocą poruszających zmysły obrazów  rodzą się planety, rakieta wyrusza w niezapomnianą podróż, migocące gwiazdy wirują nad głowami, a kolorowe witraże zapraszają do wspólnego spoglądania w niebo...

Czytaj więcej

Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców lub opiekunów. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat (+ - chodzące) oraz od 1. do 3. roku życia w grupie porannej.

Czytaj więcej