Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Aktualności

16 maja, 2024
ZAPISY NA LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE – LIPIEC
SPĘDZASZ Z DZIECKIEM LATO W MIEŚCIE? Szukasz sposobów na kreatywne wykorzystanie tego czasu? Świetnie się składa! Ruszają zapisy na letnie warsztaty artystyczne! Już w lipcu zapraszamy do naszej Fundacji na 4 cykle wakacyjnych zajęć. Zapisy u koordynatora: centrum@centrumtworczosci.pl
14 maja, 2024
Warsztaty artystyczne dla półkolonii – ZAPISY
Zabierz swoją grupę do świata kreatywnych zabaw na warsztatach artystycznych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka! Od teatralnych popisów na scenie po magię kolorów w pracowni plastycznej – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!
8 maja, 2024
Niemożliwe nie istnieje – pokaz finałowy "Tęczowiska"
07.05.2024 r. odbył się pokaz kończący cykl bezpłatnych warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży ze świetlicy środowiskowej Tęczowisko. Zajęcia była częścią działań społecznych naszej Fundacji i miały na celu zapobieganie wykluczeniu z kultury. Grupa pod opieką Pauliny Jagiełło przygotowała film oparty na sztuce "Bajka o włosie Patryku" Maliny Prześlugi.
16 kwietnia, 2024
Zapraszamy szkoły, przedszkola i grupy zorganizowane na warsztaty artystyczne!
Jesteś nauczycielem i chciałbyś, żeby Twoi uczniowie rozwinęli umiejętności artystyczne i społeczne, a do tego zintegrowali się poprzez twórcze działania? A może jesteś rodzicem i chciałbyś, żeby Twoje dziecko wraz z grupą uczestniczyło w zajęciach, które bawią i uczą? Jeśli tak, to zapraszamy na warsztaty artystyczne do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka!
11 kwietnia, 2024
Wiosenna kreatywność w czasie warsztatów artystycznych
Wiosenna kreatywność – tym hasłem moglibyśmy podsumować ostatnie tygodnie zajęć we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Zobacz, co działo się u nas w ostatnich tygodniach.
4 kwietnia, 2024
Jak zajęcia plastyczne wpływają na rozwój malucha?
Czy niemowlęta i małe dzieci mogą brać udział w warsztatach plastycznych? Zdecydowanie tak! Opisujemy, jak warsztaty plastyczne wspomagają rozwój maluchów!
19 marca, 2024
Rozpoczęliśmy kolejną edycję Teatru Trzech Generacji
W poniedziałek 11.03 rozpoczęliśmy kolejną edycję projektu Teatr Trzech Generacji. Jest to dla nas szczególnie ważna inicjatywa, która ma na celu tworzenie przestrzeni sprzyjającej dialogowi międzypokoleniowemu, zapobieganie wykluczeniom ze względu na wiek i walkę z krzywdzącymi stereotypami.
18 marca, 2024
Pierwsze tygodnie warsztatów artystycznych i wolne miejsca w niektórych grupach
Nowy semestr warsztatów trwa już w najlepsze. Cieszymy się, że kolejne osoby chcą rozwijać w Centrum Twórczości swoje zdolności artystyczne i pasje. Dziękujemy za zaufanie! Poniżej prezentujemy, co działo się w naszej Fundacji w ostatnich tygodniach. Jednocześnie serdecznie zapraszamy na zajęcia do tych grup, w których są jeszcze wolne miejsca.
18 marca, 2024
Koncert zespołu L.A.S & Diez Cuerdas z okazji Dnia Kobiet
08.03.2024 w ramach współpracy ze społecznością lokalną na naszej scenie gościliśmy zespół Muzyczny L.A.S., któremu towarzyszył duet gitarowo–wiolonczelowy Diez Cuerdas. Koncert zorganizowany został z okazji Dnia Kobiet i cieszył się bardzo dużą popularnością!
1 2 3 9

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram