Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Aktualności

4 lipca, 2024
Szukasz pomysłu na lato? Zapraszamy na letnie warsztaty artystyczne!
Zapraszamy do naszej Fundacji na letnie warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży! Szukasz pomysłu na lato? We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka przygotowaliśmy świetną ofertę kreatywnych zajęć wakacyjnych dla dzieci od 1,5 roku aż do 13 lat. Na warsztaty zapraszamy też nauczycieli i opiekunów wycieczek z grupami zorganizowanymi. Zapisy wciąż trwają!
1 lipca, 2024
Warsztaty dla najnajów – zakończenie semestru
W ostatnich dniach pożegnaliśmy się z najmłodszymi grupami, które brały udział w warsztatach w semestrze letnim. W środę 26 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia gordonowskie Pam Para Pam, z kolei w poniedziałek 1 lipca mieliśmy okazję uczestniczyć w balu kończącym Wesołe Szkraby.
20 czerwca, 2024
Spektakl Teatru Młodych „Książka” i bal maluchów na łące – zakończenie semestru cz. 2
Uroczyste obchody zakończenia semestru przedłużyliśmy w tym roku także na ten tydzień. We wtorek odbył się spektakl „Książka” w wykonaniu młodzieży ze środowej grupy Teatru Młodych (16:15). Z kolei w środę uczestniczyliśmy w kostiumowym balu na łące, podsumowującym warsztaty Figle i wybryki w krainie plastyki oraz Żłobek artystyczny.
18 czerwca, 2024
Końcowe pokazy letnich warsztatów artystycznych – zakończenie semestru cz. 1
W ostatnią niedzielę – 16.06.2024 r. – odbyły się końcowe pokazy letnich warsztatów artystycznych. Jesteśmy zachwyceni talentami naszych młodych artystów, które zaprezentowali na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka. Uroczyste zakończenie semestru obfitowało w atrakcje i twórczą energię.
27 maja, 2024
„Bajki znane i lubiane” – pokaz etiud ruchowych Teatru Trzech Generacji we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka
Zapraszamy do przeczytania relacji z wyjątkowego pokazu etiud ruchowych, który odbył się we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Uczestnicy Teatru Trzech Generacji pod okiem Katarzyny Polińskiej zaprezentowali swoje interpretacje znanych i lubianych bajek. Dowiedz się więcej o tej wspaniałej inicjatywie promującej dialog międzypokoleniowy i zobacz, jak przebiegało wydarzenie.
16 maja, 2024
ZAPISY NA LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE – LIPIEC I SIERPIEŃ
SPĘDZASZ Z DZIECKIEM LATO W MIEŚCIE? Szukasz sposobów na kreatywne wykorzystanie tego czasu? Świetnie się składa! Ruszają zapisy na letnie warsztaty artystyczne! Już w lipcu i sierpniu zapraszamy do naszej Fundacji na 4 cykle wakacyjnych zajęć. Zapisy u koordynatora: centrum@centrumtworczosci.pl
14 maja, 2024
Warsztaty artystyczne dla półkolonii – ZAPISY
Zabierz swoją grupę do świata kreatywnych zabaw na warsztatach artystycznych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka! Od teatralnych popisów na scenie po magię kolorów w pracowni plastycznej – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!
8 maja, 2024
Niemożliwe nie istnieje – pokaz finałowy "Tęczowiska"
07.05.2024 r. odbył się pokaz kończący cykl bezpłatnych warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży ze świetlicy środowiskowej Tęczowisko. Zajęcia była częścią działań społecznych naszej Fundacji i miały na celu zapobieganie wykluczeniu z kultury. Grupa pod opieką Pauliny Jagiełło przygotowała film oparty na sztuce "Bajka o włosie Patryku" Maliny Prześlugi.
16 kwietnia, 2024
Zapraszamy szkoły, przedszkola i grupy zorganizowane na warsztaty artystyczne!
Jesteś nauczycielem i chciałbyś, żeby Twoi uczniowie rozwinęli umiejętności artystyczne i społeczne, a do tego zintegrowali się poprzez twórcze działania? A może jesteś rodzicem i chciałbyś, żeby Twoje dziecko wraz z grupą uczestniczyło w zajęciach, które bawią i uczą? Jeśli tak, to zapraszamy na warsztaty artystyczne do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka!
1 2 3 10

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram