Top

Bezpłatne warsztaty dla klas w nowym roku szkolnym!


We wrześniu będziemy kontynuować bezpłatne warsztaty dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.
ABC sztuki XX wieku to to cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych, które wykorzystując nowoczesne metody edukacji nieformalnej, pozwolą dzieciom zapoznać się z najważniejszymi kierunkami, twórcami i zjawiskami sztuki XX wieku oraz stworzyć własne dzieła sztuki nowoczesnej.

W projekcie może wziąć udział 12 klas. Każda klasa  uczestnicząca w projekcie weźmie udział w cyklu trzech spotkań (będzie zatem trzykrotnie gościć w naszej organizacji) we Wrocławskiem Centrum Twórczości Dziecka. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie podgrupy. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia odbyły się w czerwcu, kolejne odbędą się w nowym roku szkolnym w okresie wrzesień-listopad 2019.

Dla kogo: uczniów klas IV-VIII Szkół Podstawowych z Wrocławia i okolic, kierowane do dzieci z małych miejscowości i „trudnych” dzielnic Wrocławia.
Kiedy: wrzesień-listopad 2019
 

Jak się zapisać? Zapisz swoją grupę jeszcze dziś!
wypełnij formularz na stronie i oczekuj potwierdzenia mailowego
Jeśli Twoja klasa liczy mniej niż 20 osób to możesz zgłosić dwie klasy (tak, aby w jednej grupie było do 30 osób).

Więcej informacji na stronie

Poniżej przedstawiamy Wam prace młodych artystów, uczestników naszego projektu, uczniów klas IV-VIII. Prowadzący zajęcia plastyczne: Zuzanna Bartczak, Marta Lejman-Trzcińska; zajęcia teatralne: Agnieszka Mielcarek, Piotr Misztela.

Galeria zdjęć: