Top

Ach! Jesień! Bezpłatne warsztaty dla całej rodziny!


Informujemy, że nie ma już wolnych miejsc.

 

Drodzy Nasi Widzowie! Z pewnością dotarła do Was smutna informacja, że Ach! Teatr z powodów finansowych nie może tymczasowo grać spektakli. Przygotowaliśmy jednak dla Was niespodziankę - BEZPŁATNĄ Rodzinną Niedzielę w Ach! Teatrze, w ramach której odbędą się warsztaty dla całej rodziny :) Będzie to również okazja do wsparcia naszej Fundacji.

 

Udział darmowy. Warsztaty odbywają się w ramach projektu dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław, zrealizowany w ramach "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej". Jeśli będziesz chciał wesprzeć nas w czasie imprezy to będzie możliwość wpłaty darowizny na rzecz Centrum Twórczości i Ach! Teatru. Można nas wesprzeć już dziś poprzez wpłatę na zbiórce lub podpisania petycji.

Czeka Was duża dawka świetnej zabawy!

Zapisy poprzez formularz. Każde zgłoszenie musi być przez nas potwierdzone. Ilość miejsc jest ograniczona!

Brak wolnych miejsc

 

 

Harmonogram imprezy:

15:00-16:15 - Rodzinne Warsztaty Plastyczne (dla dzieci w wieku od 5 lat)

To zajęcia dla rodziców z dziećmi. Warsztaty są doskonałą okazją, aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.
Szczegóły zajęć: Warsztaty plastyczne będą inspirowane  Land-artem, żywą kolorystyką dzieł fowistycznych, malarstwem gestu. Zabawa plastyką pozwoli stworzyć jesienne dzieła sztuki. Ważne: prosimy Uczestników o przyniesienie skarbów jesieni (kasztany, liście)

Czas trwania: 1 godz. i 15 minut
Prowadzi: nasza wspaniała instruktorka, artysta-plastyk - Julita Gregorczyk
Miejsce wydarzenia: pracownia plastyczna, II piętro, ul. Kuźnicza 29a

 

15:00-16:00 - Rodzinne Warsztaty Teatralne (dla dzieci w 3-6 lat)

Wspólna niedziela z dziećmi? Spędź ją w Ach! Teatrze na zajęciach z uwielbianą przez dzieci Alicją Uske. Warsztaty odbędą się na dużej scenie Ach! Teatru. Będą to wspólne zabawy rodzica z dzieckiem.

Szczegóły zajęć: "Magiczne drzewo" zapraszamy na spotkanie z magicznym drzewem, które nie tylko zmienia aurę w zależności od pory roku, ale posiada również oc, która wprowadzi dzieci do krainy magicznych przedmiotów i przygód.

Czas trwania: 60 minut
Prowadząca: Alicja Uske
Miejsce wydarzenia: duża scena, I piętro, ul. Kuźnicza 29a

 

Dodatkowe informacje:

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław, zrealizowany w ramach "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej". Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.Na zajęcia teatralne wymagane jest obuwie zmienne. Na zajęcia plastyczne prosimy uczestników o przyniesienie skarbów jesieni (kasztany, liście).

Jeśli będziesz chciał nas wesprzeć w czasie imprezy to będzie możliwość wpłaty darowizny na rzecz Centrum Twórczości i Ach! Teatru. Nie możesz wziąć udziału w naszym wydarzeniu, a chciałbyś nam pomóc? Akcja #OcalCentrumTwórczości trwa:

Jak możesz nam pomóc?

·        Wesprzyj działanie Centrum darowizną
·        Dołącz do naszej Grupy na FacebookuLicytacje Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka
·        Udostępnij informację o zbiórce, użyj #OcalCentrumTwórczości
·        Zapisz się na zajęcia
·        Podpisz petycję