Top

Ach! Teatr zaprasza na spektakl dla dzieci we Wrocławiu


Drodzy Widzowie! Wracamy po drugiej przerwie! Już 7 czerwca zagramy dla Was spektakl dla najmłodszych dzieci (w wieku 1-3 lat) w Ach! Teatrze! (ul. Kuźnicza 29a, II piętro) :)

"Skąd się biorą kolory" to interaktywny spektakl dla najmłodszych widzów. Jest historią o Ogrodniczce, która pragnie, aby jej szary i ponury ogród wypełnił się kolorami. Wraz z przyjaciółmi, Marchewką i Konewką Fafunią, rusza na poszukiwania wymarzonych barw. Czy świat znów będzie kolorowy niczym tęcza? To ciepła, wzruszająca opowieść o tym, że tylko od nas zależy, jakpiękny będzie otaczający nas świat. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do świata kolorów!

Dla kogo: dzieci w wieku 1-3 lat z rodzicami / opiekunami
Czas trwania: 30 minut spektaklu i ok. 15 minut zabawy z aktorami

Reżyseria: Piotr Para
Występuje: Sara Szukalska
Produkcja: Małgorzata Strońska

 

Ważne informacje:

Spektakl odbywa się w naszej siedzibie (ul. Kuźnicza 29a) na II piętrze (sala taneczna). Na salę Widzowie wchodzą bez obuwia lub w obuwiu zmiennym. Po spektaklu zapraszamy Wszystkie Dzieci do wspólnej zabawy z aktorką (ok. 15 minut). W trosce o Państwa bezpieczeństwo liczba widzów na widowni będzie zmniejszona o połowę. Każdy z widzów obowiązany jest do zakrycia ust i nosa. Obowiązek nie dotyczy małych dzieci w wieku do 4 lat.

Są jeszcze wolne miejsca! Kup bilet: www.bilety.centrumtworczosci.pl