Top

Atrakcje dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych


Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny. Czas zacząć planować atrakcje dla dzieci. Zapraszamy do naszego Teatru na spektakle i warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym!

SPEKTAKLE DLA DZIECI

Już we wrześniu odbędzie się nowy spektakl dla dzieci od 5 lat pt. "Niezłe kwiatki, czyli Nowy w Rodzinie" w reżyserii Marty Kwiek. Reżyserki znanych spektakli: "Wspaniała przygoda zająca Teofila", "Nie ma się czego bać", "Baśń o złotej rybce".

Istnieje możliwość uczestnictwa w spektaklu w ramach programu Szkoła w Mieście. Spektakle odbywają się na naszej scenie przy ul. Kuźniczej 29a (I piętro).

Najbliższe terminy:

  • 24.09 - poniedziałek - godz. 10.15 -"Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie" (dzieci +5)  Czytaj więcej
  • 25.09 - wtorek -  godz. 9 i 10.15 -"Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie" (dzieci +5) Czytaj więcej
  • 01.10 - 03.10 - poniedziałek, wtorek, środa - godz. 9.00 i 10.15 - "Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie" ( dzieci +5) Czytaj więcej
  • 29.10 - poniedziałek - godz. 10.00 - "Bal u Króla Lula" (dzieci +4) Czytaj więcej

Więcej terminów: bilety.centrumtworczosci.pl

 

Rezerwacja biletów:

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Organizujemy warsztaty artystyczne, zgodne z podstawą programową na wszystkich etapach edukacji. Propozycja skierowana jest do wszystkich przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów.
Proponujemy warsztaty jednomodułowe (np. teatralne) lub wielomodułowe (np. teatralno-plastyczne, teatralno-ruchowo-plastyczne), które mogą odbywać się jednorazowo lub cyklicznie. W przypadku warsztatów cyklicznych na zakończenie oferujemy pokaz finałowy dla rodziców i nauczycieli, podczas którego dzieci zaprezentują efekty pracy w formie etiud teatralnych, ruchowych, muzycznych oraz prezentacji prac plastycznych (w zależności od wybranego typu warsztatów).

Zapisy:

  • telefonicznie: 71 341 80 02, 608 432 224
  • mailowo: biuro@centrumtworczosci.pl