Top

Dziękujemy, że pomogli Państwo spełnić dziecięce marzenia!


W imieniu wszystkich uczestników edukacyjnego obozu w Oderbergu bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie i pomoc w spełnianiu dziecięcych marzeń. Dzięki Państwa ofiarności 10 dzieci o mniejszych szansach spędziło aktywnie wakacyjny czas - zdobywając nowe umiejętności, nawiązując przyjaźnie, wzmacniając poczucie własnej wartości. To był pracowity, ale piękny czas - pozostanie w pamięci naszych podopiecznych na długo. A my zawsze będziemy pamiętać o Państwa dobrych sercach. Dziękujemy!

 

6 sierpnia w godzinach późnowieczornych grupa podopiecznych Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka wróciła do domów. Obóz zakończył się pokazem finałowym, podczas którego mali artyści zaprezentowali przygotowane przez siebie etiudy teatralne, cyrkowe, akrobatyczne. Ich występ oklaskiwała Małgorzata Strońska, Prezes Centrum Twórczości, która jako reprezentant wszystkich rodziców towarzyszyła im tego dnia.

 

Jednak to nie koniec współpracy z naszymi podopiecznymi. Pragniemy pracować z nimi regularnie - poprzez wzmacniająco-edukacyjne warsztaty i zajęcia w naszym Centrum. Wierzymy, że to od nas zależy, jak rozwijać się będzie najmłodsze pokolenie - mamy na to wpływ. Dlatego chcielibyśmy podarować dzieciom czas i uwagę, możliwość rozwoju, pokazać im, że jeśli czegoś bardzo chcą, na pewno to osiągną. Bo my wierzymy w ich ukryte często możliwości!

 

A wszystkim Darczyńcom z tego miejsca dziękujemy - to Państwo spełnili dziecięce marzenia. Dziękujemy za to, że ofiarowali Państwo naszym podopiecznym możliwość odkrywania siebie poprzez sztukę. Z serca dziękujemy!