Top

Zapraszamy na "Czarny czy biały?" - spektakl dla Bąbli już w niedzielę 27 maja!


Zapraszamy na nowy spektakl Teatru Bąbli dla najmłodszych widzów pt. "Czarny czy biały?" w reż. Piotra Pary! Mamy jeszcze wolne miejsca!

Nawet my dorośli widzimy świat w czarno-białej perspektywie.

Nawet nam, dorosłym, wydaje się często, że coś jest jednoznaczne – białe czy czarne. Jednak nie ma na świecie rzeczy jednoznacznych, a to, co pierwotnie się wyklucza, może stanowić piękne dopełnienie. Spektakl jest ciepłą opowieścią o dziewczykach zamieszkujących planety Czarny i Biały, które różni dosłownie wszystko! Śpią w różnych domkach, jedzą różne rzeczy na śniadanko, a nawet inaczej wyglądają. Jednak po paru perypetiach zaprzyjaźniają się i... zaczynają wspólnie tworzyć. Co powstanie podczas tego spektaklu o wspólnym tworzeniu? Przekonacie się już w niedzielę. Zapraszamy na tę opowieść adresowaną do widzów najmłodszych od 1,5-4 lat o tym, że tak naprawdę współpraca buduje i nadaje życiu prawdziwą wartość.

Ciekawa forma sceniczna oparta na motywie bieli i czerni oraz elementy teatru cieni zauroczą nawet najmłodszego widza i sprawią, że świat teatru stanie dla niego otworem.

 

Kiedy: 27 maja, niedziela, godz. 10.30
Dla kogo: dzieci 1,5-4lat z rodzicami
Czas trwania: 30min + 15min zabawy

Cena biletu: 21zł/os.

Rezerwacja miejsc przez REPERTUAR (klik)!

 

Reżyseria: Piotr Para

Produkcja: Małgorzata Strońska

Występują: Vanessa Stuka, Sara Szukalska

Scenografia i kostiumy: Marianna Lisiecka, Bogusław Słaboszewski

Muzyka: Elżbieta Sokołowska