Top

Pierwsza rodzinna niedziela w tym sezonie! Sprawdź!


Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie spektakle dla Bąbli i dzieci w ramach rodzinnej niedzieli w teatrze 10 września 2017! Aura za oknem nie rozpieszcza, a gdzie będzie lepiej, jak nie w teatrze? Przyjdź i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

O godz. 10.30 i 12.00 zapraszamy na spektakl Teatru Bąbli pt. "Huśtawka" dla dzieci od 1 roku życia. To kolorowa, interaktywna opowieść o wspólnym działaniu, odkrywaniu świata i przyjaźni. Dwie małe przyjaciółki pragną wzlecieć aż do chmur. Aby spełnić marzenie, konstruują huśtającą maszynę. Czy ich marzenie będzie spełnione? Przekonacie się już w niedzielę!

 

A o godz. 17.00 odbędzie się "Wspaniała przygoda zająca Teofila" - spektakl dla dzieci +3 lat w reż. Marty Kwiek. To poruszająca historia o poszukiwaniu ciepła i przyjaźni, budowaniu więzi oraz poznawaniu świata. Zajączek Teofil, zwierzątko nieśmiałe, ale bardzo sympatyczne, rusza w świat, aby znaleźć bratnią duszę... Na swojej drodze spotyka niesamowite osobliwości. Czy zaprzyjaźni się z nimi? Zobaczcie już w niedzielę!

 

Bilety już od 11zł/os.

 

Kup bilet: www.centrumtworczosci.pl