Top

Podpisz petycję! Akcja #OcalCentrumTwórczości trwa!


Od 20 lat Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka działa we Wrocławiu i wzbogaca ofertę kulturalną miasta skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych – wrocławskich rodzin. Kilkumiesięczny lockdown gospodarczy oraz konieczność izolowania się i unikania kontaktów społecznych – będące skutkiem koronawirusa – bardzo negatywnie wpłynęły na bieżące finanse Centrum.

Wkrótce będziemy musieli podjąć strategiczne decyzje dotyczące naszej przyszłości. Już zostaliśmy zmuszeni zawiesić działalność Ach! Teatru! Bez systemowego wsparcia, adekwatnego wobec zmieniających się okoliczności, dalsza działalność naszego Centrum będzie zagrożona. Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl.

Postanowiliśmy szukać pomocy również u władz miasta. Napisaliśmy otwarty List do Pana Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka z prośbą o stałe wsparcie finansowe.

Wierzymy, że z pomocą Pana Prezydenta uda się utrzymać tak wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Liczymy, że los Centrum, Ach! Teatru oraz ich podopiecznych i miłośników stanie się naszą wspólną sprawą. Jeśli los Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka nie jest Ci obojętny dołącz do nas i podpisz petycję.

Podpisz petycję

Dołącz do wydarzenia na Facebooku