Top

Podsumowanie akcji charytatywnej "Pomoż spełnić marzenia".


 

Udało się! Od połowy czerwca przekazaliście naszym podopiecznym ogromną dawkę wsparcia i dzięki Wam grupa 10 dzieci wyjedzie na obóz cyrkowy do niemieckiego Oderberga. 
Przez ten czas wspieraliście dzieci z rodzin o trudnej sytuacji finansowej oraz jednocześnie z problemami szkolnymi. Dzięki Wam dzieci będą mogły spełnić marzenia o lepszej codzienności.

Podczas akcji „Pomóż spełnić marzenia” zebraliśmy kwotę 8977 zł. W ramach środków zrealizujemy wyjazd na 7 dniowy obóz cyrkowy dla 10 dzieci. Ponad to suma jest na tyle duża, że możemy zrezygnować z dojazdu pociągiem z przesiadką (jak wcześniej planowaliśmy) i zapewnimy dzieciom transport wynajętym busem – dziękujemy!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym:
- dziękujemy uczestnikom naszych warsztatów popołudniowych!
- dziękujmy osobom, które wspierają działania naszej Fundacji, naszym znajomym i przyjaciołom, którzy zaangażowali się w akcję!
- dziękujemy członkom Wrocławskich Towarzystw Biznesowych, Wasze wsparcie jest nieocenione!
- dziękujmy Radnym z Klubu Rafała Dudkiewicza, dzięki wsparciu członków Klubu wiemy, że idea wprawiania dzieci o mniejszych szansach jest ważna nie tylko dla nas!
- dziękujemy naszym instruktorom , których zawsze możemy liczyć jeśli chodzi o wsparcie dzieci w trudnej sytuacji!
- dziękujemy uczestnikom koncertu charytatywnego młodzieżowej orkiestry Brighton and Hove!
- dziękujemy tym, którzy angażowali się w akcje poprzez udostępnianie, informowanie i w dobre słowo :)
- dziękujemy członkom wrocławskich ngo za wspieranie działań nie tylko we własnych organiazacjach!

Są dzieci, które nie wierzą w siebie – dzięki Wam w przyszłości się to zmieni. Wyczekujcie kolejnych wieści bo to nie koniec naszej pracy z grupą dzieci z problemami szkolnymi :)