Top

Poznaj naszych Ambasadorów


Ambasadorem akcji #OcalCentrumTwórczości został muzyk Marcin Styczeń. Opowiada o swojej wieloletniej twórczej pracy i o tym jak ważna jest edukacja kulturalna dzieci już od najmłodszych lat. "Rozwój intelektualny przez twórczość nie ma cen.Tylko od nas zależy czy będziemy mieli w przyszłości wrażliwych kreatywnych twórców, którzy będą powodować, że nasz świat będzie lepszy". Wesprzyj Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, które od ponad 20 lat dba o artystyczny rozwój dzieci i młodzieży, a także dorosłych.

Przedstawiamy Wam kolejną ambasadorkę  akcji #OcalCentrumTwórczości - Martę Kwiek. Z zawodu aktorka, ale zajmuje się również reżyserią i animacją kultury. Marta Kwiek zwraca się z apelem o pomoc w uratowaniu Centrum Twóczości. Dołącz i Ty!

Przedstawiamy Wam absolwentkę Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka - Hanię Bigos. Uczestniczkę naszych warsztatów artystycznych prowadzonych przez Alicję Uske. Zajęcia w Centrum Twórczości miały dla Hani bardzo duże znaczenie i wpływ na jej rozwój artystyczny. 

Jak możesz nam pomóc?

·        Wesprzyj działanie Centrum darowizną
·        Udostępnij informację o zbiórce, użyj #OcalCentrumTwórczości
·        Dołącz do Grupy na Faceoboku Licytacje Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka
·        Zapisz się na zajęcia
·        Podpisz petycję

Chcemy nadal działać na rzecz dzieci edukacji kulturalnej. Dzięki zebranym środkom będziemy mogli nadal:

·        prowadzić warsztaty artystyczne dla dzieci już od 1 miesiąca życia, dla młodzieży i dorosłych
·        poprowadzić warsztaty artystyczne dla klas szkolnych i tym sposobem docierać z edukacją kulturalną do każdego dziecka
·        prowadzić teatr dla dzieci
·        organizować warsztaty artystyczne dla dzieci, które maja utrudniony dostęp do kultury
·        prowadzić projekty edukacyjne, które uzupełniają edukację szkolną