Top

Zapraszamy na mikołajkowy spektakl pt. "Calineczka zmienia dom" już 3 grudnia o godz.17.00!


Zapraszamy na nowy spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego pt. "Calineczka zmienia dom" już 3 grudnia o godz. 17.00. Reżyserem jest Natasza Sołtanowicz, którą możecie kojarzyć z "Nie wykluczam", realizowanego w ramach wydarzeń ESK 2016. We wszystkie role wcielą się oczywiście najzdolniejsi uczestnicy naszych warsztatów.

U nas mikołajkowe świętowanie trwa już od niedzieli! Wizyta w teatrze i bliskość rodziców to najlepszy prezent, który można podarować dziecku.

"Calineczka zmienia dom" to alegoryczna opowieść o tym, że różnorodność może jest piękna, a inność nie świadczy o mniejszej wartości człowieka. Jest klasyczną baśnią Hansa Christiana Andersena osadzoną we współczesnym kontekście. Mała Calineczka wraz z rodzicami opuszcza ukochane Calineczkowo. Ze względu na trudną sytuację materialną, poszukują miejsca, w którym mogliby mieszkać, pracować, uczyć się. Docierają do Krainy Żab, gdzie czas spędza się wyłącznie na zabawie i "kumaniu", Kraju Mrówek, w którym wyznacznikiem wartości jest wykonywana praca oraz do Krainy Motyli, gdzie ważne jest tylko to, co piękne. Na swojej drodze dziewczynka spotyka niesamowite postaci. Czego się od nich nauczy? Czy znajdzie swoje miejsce na Ziemi?

Zapraszamy 3 grudnia o godz. 17.00.

Bilety w cenie: od 11 do 16zł/os. Dla posiadaczy Kart dużej rodziny - bilety po 11zł/os.

Kup bilet: www.bilety.centrumtworczosci.pl