Top

Пригода в театрі | Przygoda w teatrze


ВІДЧУЙТЕ ПРИГОДУ В ТЕАТРІ РАЗОМ З НАМИ!

PRZEŻYJ Z NAMI PRZYGODĘ W TEATRZE!

Poniżej tekst po ukraińsku i polsku, jeśli znacie kogoś z Ukrainy, kto chciałby skorzystać z warsztatów w naszym Centrum - podajcie informację dalej! ????????

[UA]

Ми хочемо поділитися з нашими сусідами з України тим, що найкраще в мистецьких наших серцях.

Ми хочемо відкрити двері до нашого Центру та дати можливість для розвитку на професійній сцені театру під наглядом турботливих та компетентних інструкторів. Тому сердечно запрошуємо на дводенний майстер-клас для дітей 6-10 років, які приїхали з України до Польщі після 24 лютого.

Перший день – зустріч з інструктором на справжній сцені театру та акторські вправи. Другий день – музична зустріч з інструментами та ритмічними вправами. Повідомлення електронною поштою на адресу: koordynator@centrumtworczosci.pl

Ви можете написати нам українською

[PL]

Przeżyj z nami przygodę w teatrze!

Chcemy podzielić się z naszymi sąsiadami z Ukrainy tym, co najlepsze w naszych artystycznych sercach. Otworzyć na oścież drzwi naszego Centrum i dać okazję rozwoju na profesjonalnej scenie teatralnej, w świetle reflektorów pod okiem troskliwych i kompetentnych instruktorów.

Dlatego serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty dzieci w wieku 6-10 lat, które przyjechały z Ukrainy do Polski po 24 lutego. Pierwszy dzień to spotkanie z instruktorem na prawdziwej scenie teatralnej i ćwiczenia aktorskie. Drugi dzień to spotkanie muzyczne.

Zgłoszenia mailowe na adres koordynator@centrumtworczosci.pl

Można napisać do nas po ukraińsku ????