Top

Przedostatnia Rodzinna Niedziela w tym sezonie! Zapraszamy 11 czerwca!


Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakle dla dzieci w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze 11 czerwca! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Bąble od 1 do 4 roku życia zapraszamy na "Huśtawkę" - spektakl o przyjaźni, wspólnym działaniu i spełnianiu marzeń. Opowiada o dwóch małych przyjaciółkach, których marzeniem było wzlecieć aż do chmur. W tym celu tworzą machinę, która może stać się spełnieniem ich najskrytszych marzeń... Gotowi na wielkie huśtanie? Zapraszamy 11 czerwca o godz. 12.00! Koszt biletu: 19zł/os.

A Dzieci od 4 roku życia zobaczą w tą niedzielę spektakl przygotowany przez ich starszych kolegów - "Tajemnicę pewnej pracowni naukowej" w reż. Katarzyny Łuczyńskiej. To spektakl, w którym wszystkie role odgrywają najzdolniejsi uczestnicy naszych warsztatów popołudniowych. Jest opowieścią o dziewczynce, która odwiedza wujka-naukowca w jego pracowni naukowej. Bardzo chciałaby pójść z nim do teatru, niestety wujek, wyjątkowo zajęty swoimi badaniami, nie ma na to ani czasu, ani ochoty. Kiedy w pracowni dochodzi do awarii instalacji elektrycznej, powstaje magiczna dziura, z której wyłaniają się niesamowite osobliwości... Jesteście ciekawi, kogo spotka mała bohaterka? Zapraszamy już w niedzielę o 17.00! Bilety od 11zł/os.

 

Bilety kupisz: www.bilety.centrumtworczosci.pl