Top

Przedświąteczna "Baśń o złotej rybce" już 17 grudnia - spełnij dziecięce marzenia!


Już w niedzielę 17 grudnia o 17.00 zapraszamy na pierwszą i zarazem ostatnią w tym semestrze "Baśń o złotej rybce" w reż. Marty Kwiek. Jest to spektakl dedykowany małym widzom od 5. roku życia.

To klasyczna andersenowska baśń we współczesnej aranżacji. Jest wzruszającą opowieścią o dobrym rybaku, jego nieszczęśliwej, ukochanej żonie i spełniającej życzenia rybce. Pokazuje, jak ważne jest podtrzymywanie więzi rodzinnych oraz dbanie o relacje, ponieważ tylko one są w stanie przetrwać każdą próbę. 

W spektaklu wykorzystano niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne: połączenie teatru cieni witrażowych z teatrem dużych form lalkowych, co zaciekawi każdego małego widza.

17 grudnia w ramach akcji Ufunduj dziecku bilet będziemy gościć Anię wraz z mamą oraz rodzeństwem i podopiecznych Stowarzyszenia ISKIERKA. Zachęcamy do wsparcia akcji i ufundowania przedświątecznych prezentów naszym małym widzom. Cena jednego biletu to tylko 15zł - a taki prezent dziecko zapamięta do końca życia. Otwórzmy drzwi do świata teatru dzieciom, które najbardziej tego potrzebują!

Wpłat można dokonywać przez FORMULARZ (klik). Dziękujemy!

 

Kiedy: 17 grudnia, niedziela, godz. 17.00

Dla kogo: dla dzieci od 5 lat

Czas trwania: 50 min

Cena biletu: od 11 do 19zł/os. Zniżki dla posiadaczy URBANCARD z aktywnym statusem Premium oraz Kart dużej rodziny.

Rezerwacja miejsc: www.bilety.centrumtworczosci.pl lub w kasie biletowej przed spektaklem.

Miejsce wydarzenia: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a we Wrocławiu Duża Scena na I piętrze