Top

Spotkanie online z cyklu Rodzice Rodzicom o klubie ojcowskim już 28 maja! Zapisz się!


Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu RODZICE RODZICOM, tym razem spotkanie odbędzie się online.  W czwartek 28 maja o godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie pt. "Tato XXI wieku. Samemu można, ale w grupie raźniej!" Spotkanie poprowadzi p. Jakub Tarasiuk lider i trener Wrocławskiego Klubu Ojca.

Prowadząc nasze działania obserwujemy bardzo często brak Ojców w życiu dzieci. Jest to realna nieobecność spowodowana trudną sytuacją rodzinną (więzienie, obłożna choroba, czy alkoholizm) albo zapracowaniem lub niedocenianiem swojej roli w życiu dziecka przez samego ojca. Każdy z nas dorosłych ma jakieś wspomnienie z dzieciństwa związane z ojcem. Możemy sobie odpowiedzieć, czy jest to wspomnienie, które nas buduje, czy raczej pognębia. Dlatego uważamy, że taka inicjatywa jak klub ojcowski jest niezwykle ważna. Zachęcamy do udziału nie tylko ojców. Może zechcecie dołączyć do klubu, albo założyć własny.

O spotkaniu: Podczas całego naszego życia chodzimy na różne kursy, szkolenia, na studia. Gdy chcemy się nauczyć angielskiego, zapisujemy się na kurs językowy. Podwyższając swoje kwalifikacje, kończymy studia podyplomowe. Nawet, gdy przygotowujemy się porodu, mamy szkoły rodzenia, karmienia, pielęgnacji i wiele innych dobrych propozycji. A gdzie uczymy się dobrego, skutecznego ojcostwa? Skąd wiemy w którym kierunku się rozwijać, aby wychować dzieci do dojrzałości i współczesnych wyzwań. O tym i wielu innych aspektach będziemy rozmawiać podczas wykładu Tato XXI w. Samemu można, ale w grupie raźniej!

Spotkanie jest bezpłatne! Wystarczy zgłosić swój udział, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Kiedy: 28 maja godz. 17:30 online

Jak się zapisać?

 

Prowadzącym będzie Jakub Tarasiuk - mąż od 12 lat i ojciec dwójki dzieci - 10-letniej córki i 7-letniego syna, lider i trener Wrocławskiego Klubu Ojca, związany z inicjatywą Tato.Net Jako pierwszy we Wrocławiu wdrożył tutoring do indywidualnej pracy z ojcami. Trener relacji małżeńskich i rodzinnych. Na co dzień pracownik jednego z wrocławskich banków. Jego największą pasją jest rodzina i spędzaniu czasu z żoną i dziećmi.