Top

Rodzinna Niedziela w Teatrze 28 maja 2017 - zobacz, co przygotowaliśmy!


Zapraszamy na wydarzenia ostatniej majowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze w tym sezonie. Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

 

 

 

W programie:

  • godz. 10.30 - spektakl Teatru Bąbli pt. "Tajemnice dżungli" (dzieci 1-3 lat): to kolorowa, plastyczna opowieść o poznawaniu nieznanego. Dwie podróżniczki wraz z Małpką Mimi zabiorą małych widzów do krainy tropikalnych lasów, wypełnionych barwami, zapachami, dźwiękami... Czy podróż zachwyci Bąble? Przyjdź ze swoim Maluchem, a się przekonasz! Bilety po 19zł/os.

 

  • godz. 14.30 - warsztaty rodzinne dla Mam i Córek pt. "MAMY dla siebie czas w koralikowym świecie" (dziewczynki +7lat i ich mamy): to idealna propozycja na kreatywne spędzenie popołudnia w babskim gronie. Podczas warsztatów powstanie piękna biżuteria, która stanie się idealnym dopełnieniem urody każdej z pięknych Pań. Koszt: 55zł/para.

 

  • godz. 17.00 - spektakl dla Dzieci pt. "Sny" (dzieci 4-8 lat): to historia o przełamywaniu własnych lęków. Mała bohaterka uwielbia podróże po onirycznej krainie, do której się przenosi, kiedy tylko przykłada głowę do poduszki. Jednak boi się koszmarów, które czasem ją odwiedzają, dlatego stara się znaleźć na nie sposób. Czy jej się uda? Wierzymy, że tak. A Ty przekonasz się już w niedzielę o godz. 17.00! Bilety od 11zł/os.

 

Rezerwacji miejsc na warsztaty dokonasz TUTAJ

 

KUP BILET: www.bilety.centrumtworczosci.pl