Top

Ruszają zapisy do projektu „Teatr Trzech Generacji"


Teatr Trzech Generacji – to wyjątkowy projekt łączący trzy pokolenia: wnuków, rodziców i dziadków. Po raz kolejny Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka realizuje międzypokoleniowe warsztaty, których zwieńczeniem jest pokaz spektaklu, prezentowany na profesjonalnej scenie teatralnej.

Udział w warsztatach jest okazją do zacieśnienia więzi i wzajemnej nauki.

Inicjatywa Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka jest odpowiedzią na wykluczenie społeczne i związane z tym zaniechanie rozwoju osobistego oraz stereotypowe wzajemne postrzeganie pokoleń. Cel realizujemy poprzez sztukę. Nasze działania pokazują, że wspólne, międzypokoleniowe aktywności mogą być owocne i przyjemne, przynosić radość i satysfakcję wszystkim uczestnikom. Każda kolejna edycja projektu utwierdza nas w przekonaniu, że na warsztatach międzypokoleniowych stworzyliśmy miejsce, gdzie zarówno dzieci, jak i osoby starsze dobrze się bawią, realizują swoje pasje, rozwijają talenty, a przede wszystkim uczą się od siebie nawzajem.

W trakcie cotygodniowych spotkań uczestnicy pracują nad wspólnym spektaklem lub etiudami, które następnie są prezentowane w trakcie uroczystego finału na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka.
W tym roku  uczestnicy przygotują pokaz w ramach teatru ruchu. Instruktorką będzie Katarzyna Polińska - animatorka działań pantomimicznych, interesującą się wszelkimi formami ruchu i rozwijaniem świadomości ciała.

Dla kogo: dzieci (od 5 r.ż.), młodzież, osoby dorosłe, seniorzy
Kiedy: piątek, godz. 17:00
Czas trwania projektu: 08.10.-17.12.2021
Zapisz się: wypełnij formularz lub zadzwoń 661 136 434.

Udział w projekcie jest bezpłatny!