Top

Spektakl dla maluszków (1-4 lat) już 7 kwietnia!


Odkrywanie z dzieckiem nowych rzeczy to prawdziwa frajda! Dzieci bardzo żywo reagują na nowe doświadczenia. Zapraszamy Dzieci, Rodziców, Babcie i Dziadków w niedzielę 7 kwietnia o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się spektakl dla maluszków (w wieku 1-4 lat) pt. "Huśtawka"! Wybierz się ze swoim maluszkiem do Teatru!

To niezwykła opowieść o spełnianiu marzeń, wspólnym działaniu i świetnej zabawie. Marzeniem dwóch głównych bohaterek, następczyń Leonarda da Vinci, jest poszybować w przestworzach.  Żeby mogło do tego dojść tworzą huśtającą maszynę świata, dzięki której marzenie stanie się rzeczywistością. Kiedy już cudowny wynalazek powstanie, każdy poczuje się jak w niebie. Będzie pięknie, będzie wyjątkowo.

Kiedy: 7 kwietnia niedziela godz. 10.30 i 12.00

Dla kogo: dzieci w wieku 1-4 lat z rodzicami/opiekunami
Czas trwania: 30 minut spektaklu i ok. 15 minut zabawy

Są jeszcze wolne miejsca o godz. 10:30. Bilety można kupić online, kliknij TUTAJ lub gotówką bezpośrednio w naszym biurze (ul. Kuźnicza 29a, II piętro) i w dniu spektaklu w kasie.

Po spektaklu zapraszamy Wszystkie Dzieci do wspólnej zabawy z aktorkami i rówieśnikami!

 

A ZA TYDZIEŃ:

Za tydzień odbędzie się kolejna Rodzinna Niedziela w Teatrze, w  ramach której  odbędzie się kolejny spektakl #Teatr Bąbli dla maluszków (1-4 lat) pt."Księżycowe opowieści"  Sprawdź bilety

#RodzinnaNiedzielawTeatrze

 

 

Czy wiesz, że przy zakupie biletów możesz wesprzeć naszą akcję "Ufunduj dziecku bilet"? Jak to zrobić?

  • podczas odbioru biletów w kasie w dniu spektaklu
  • online przez formularz
  • dowiedz sie więcej na stronie