Top

Spektakle dla grup zorganizowanych w maju i czerwcu!


Zapraszamy Grupy Przedszkolne i Uczniów klas Szkół Podstawowych na nasze spektakle! Są jeszcze wolne miejsca! Już dziś zarezerwuj miejsca dla swojej Grupy!
Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle nie tylko bawią, ale i uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Istnieje możliwość wzięcia udziału również w ramach programu "Szkoła w mieście".

 

Dostępne terminy:

"Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie" - opowiada historię małej Kasi i jej rodziny, w której właśnie ma pojawić się tytułowy Nowy, czyli… młodszy brat. To historia o trudnych emocjach, których dzieci często nie rozumieją oraz o tym, jak sobie z nimi radzić. Ta wzruszająca opowieść nauczy najmłodszych widzów, że uczucia, które wydają się złe, mogą przemienić się w najpiękniejszy ogród świata – ogród miłości.  Warto zwrócić uwagę na lalki – tintamareski. Czytaj więcej

Wiek: dzieci od 4 lat, dla przedszkolaków i uczniów klas I-III
Dostępne terminy:

  • 11 czerwca wtorek godz. 11.15
  • 12 czerwca środa godz. 10.00, 11.15
  • 13 czerwca czwartek godz. 10.00, 11.15
  • Zarezerwuj bilety

 

"Nie ma się czego bać" - Spektakl opowiada o małej dziewczynce Michasi i mieszkającym w jej pokoju „Strachu”. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Okazuje się, że siła przyjaźni i moc wyobraźni potrafią przegonić niepotrzebne lęki, a to, co wydawało się przerażające, w efekcie może stać zupełnie niegroźne, czasami nawet sympatyczne ;) Zarówno małych, jak i dużych widzów czeka duża dawka dobrego humoru i muzycznych wrażeń! Spektakl może być pretekstem do rozmowy z rodzicami o tym, że tak naprawdę nie ma się czego bać, a wiele strachów jest wytworem naszej wyobraźni. Czytaj więcej

Wiek: dzieci od 5 lat
Dostępne terminy: 10 czerwca poniedziałek godz. 10.00, 11.15
Zarezerwuj bilety

 

Rezerwacja biletów możliwa jest na stronie lub e-mailowo i telefoniczna: Kontakt: e-mail: biuro@centrumtworczosci.pl, tel.: 71 341 80 02, 608 342 224.