Top

Teatralna niedziela w WCTD - zapraszamy na spektakle dla dzieci 1 października!


Już 1 października w niedzielę zapraszamy na spektakle dla dzieci tych małych - i tych trochę większych. :-) Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

 

 

O godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się pokaz spektaklu Teatru Bąbli dla widzów od 1. roku życia pt. "Huśtawka". To opowieść o podróżach w powietrznych przestworzach, ponieważ marzeniem głównych bohaterek jest wzlecieć aż do chmur, niczym ptak. Znajdują na to sposób - tworzą huśtającą machinę, dzięki której podniebny lot będzie możliwy. Na oczach małych widzów, wśród delikatnych barw i subtelnych dźwięków powstanie niezwykły wynalazek! Kto pohuśta się z nami? Mamy ostatnie wolne bilety na godz. 10.30 i 12.00. Cena biletu: 19zł/os.

A na godz. 17.00 zapraszamy na spektakl dla miłośników ekologii. Po raz pierwszy zaprezentujemy "Psa i kota" - muzyczną bajkę z ekologią w tle, opowiadającą o Kotce-czyścioszce oraz Piesku, któremu należy się porządna lekcja czyszczenia łapek. :-) Razem ze zwierzakami dzieci dowiedzą się, jak rodzinnie można dbać o najbliższe środowisko, co sprawi, że wszystkim będzie żyło się lepiej. Interakcyjny wymiar spektaklu oraz piosenki śpiewane na żywo sprawią, że wszyscy będą zadowoleni! Spektakl dedykujemy widzom w wieku +3lat. Bilety od 11zł/os. Zniżki dla posiadaczy URBANCARD Premium oraz Kart dużej rodziny.