Top

Tydzień Dzieci w WCTD - zapraszamy na spektakle i warsztaty!


Zapraszamy grupy zorganizowane na spektakle i warsztaty z okazji Dnia Dziecka od 28 maja do 4 czerwca! U nas Dzień Dziecka trwa cały tydzień! Co przygotowaliśmy?

 

 

28 maja, poniedziałek, godz. 10.00 - Bal u Króla Lula (dzieci +4 lat): opowieść o magicznej Lulalii, w której dzieją się niezwykłe rzeczy! Wspaniała trąbka, dzięki której Król Lul dba o spokój i porządek, zostaje porwana przez złego Ptaka z Morele Baksali Baks. Czy dobry władca odzyska trąbkę, a wraz z nią wróci harmonia? Dowiecie się podczas spektaklu. Ta opowieść o wspólnym działaniu, przyjaźni, lojalności oraz o tym, że droga na skróty nie popłaca, rozbawi i zaciekawi każdego małego widza.

29 maja, wtorek, godz. 9.00 i 10.30 - Kto poślubi królewnę? (dzieci +7 lat). To propozycja dla uczniów szkół podstawowych, jednak nawet dorosłych rozbawi do łez. Opowieść o przełamywaniu stereotypów i wychodzeniu poza schematy. To historia o królewnie, która pragnie znaleźć swojego księcia z bajki, jednak… jak to zwykle bywa – los sprawi jej nie lada niespodziankę! Przyjdźcie i przekonajcie się sami, kogo poślubi królewna!

30 maja, środa, godz. 9.30 i 11.00 - Calineczka zmienia dom (dzieci +4 lat). Piękna klasyczna baśń Andersena w nietypowej, muzycznej konwencji, zrealizowana w ramach projektu Repertuarowy Teatr Dziecięcy. To wzruszająca opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i ciepła, a także odnajdowaniu swojej tożsamości w świecie pełnym różnorodności. W tej pełnometrażowej produkcji występuje 12 niezwykle uzdolnionych aktorów najmłodszego pokolenia, którzy podzielą się z publicznością tą piękną historią.

4 czerwca, poniedziałek, godz. 10.00 - Pies i kot (dzieci 3-6 lat). Ekologiczna bajka muzyczna o kotce-czyścioszce oraz piesku, który dopiero uczy się, jak sprawić, aby łapki były czyste. Podczas spektaklu dzieci poznają podstawy recyklingu, a także nauczą się, jak samodzielnie mogą dbać o najbliższe środowisko. Piosenki śpiewane na żywo oraz interakcyjna forma spektaklu zaskoczą każdego przedszkolaka. Serdecznie zapraszamy!

Cena biletu na każdy ze spektakli: 17zł/dziecko. Możliwość uczestnictwa w ramach programu Szkoła w Mieście. Opiekunowie - wstęp bezpłatny.
Telefoniczna rezerwacja miejsc: 71 341 80 02, 608 432 224.

 

Zapraszamy także na warsztaty artystyczne dla przedszkolaków i uczniów! Mamy jeszcze wolne terminy!

 

Proponujemy warsztaty teatralne, ruchowe, plastyczne i muzyczne, a także wielomodułowe. Termin, tematykę oraz poziom zaawansowania zajęć dostosowujemy indywidualnie do możliwości grupy, a same zajęcia prowadzone są przez instruktorów z wykształceniem pedagogicznym i kierunkowym. Pracujemy w małych grupach, aby warsztaty stały się dla dzieci niesamowitą przygodą. Więcej informacji o warsztatach znajduje się w zakładce WARSZTATY DLA GRUP (KLIK). 

Cena: od 100zł/grupa, także w ramach programu Szkoła w mieście.

Telefoniczna rezerwacja terminów: 71 341 80 02, 608 432 224.