Top

Wrześniowy Repertuar Ach Teatru - ZMIANY W REPERTUARZE


 

Kochani widzowie, podczas okresu wakacyjnego nie poddawaliśmy się i dzielnie walczyliśmy o powrót Ach Teatru. Dzięki zaangażownaiu całego zespołu - udało się! Z przytupem wracamy do was już we wrześniu. W naszym repertuarze pojawi się Nie ma się czego bać oraz spektakl dla najmłodszych Wiosna, lato, jesień, zima. Mamy dla was aż sześć terminów.

 

 

 

Nie ma się czego bać:

  • 17 września o godz. 18:00

 

Spektakl opowiada o małej dziewczynce Michasi i mieszkającym w jej pokoju „Strachu”. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Okazuje się, że siła przyjaźni i moc wyobraźni potrafią przegonić niepotrzebne lęki, a to, co wydawało się przerażające, w efekcie może stać zupełnie niegroźne, a czasami nawet sympatyczne ;)
Zarówno małych, jak i dużych widzów czeka duża dawka dobrego humoru i muzycznych wrażeń! Spektakl może być pretekstem do rozmowy z rodzicami, o tym, że tak na prawdę nie ma się czego bać, a wiele strachów jest wytworem naszej wyobraźni.

 

Wiosna, lato, jesień, zima:

  • 12 września o godz. 10:30
  • 12 września o godz. 12:30

 

Każdy z nas ma swoją ulubioną porę roku. A gdyby tak w ciągu jednego dnia przeżyć wszystkie cztery? Zapraszamy Was, Kochani Widzowie na wspólne odkrywanie świata wyobraźni. Będziemy doświadczać teatralny świat i świetnie się bawić! Maluchy uwielbiają odkrywać to co nieznane. Dzięki temu pokazuja nam dorosłym jaki świat jest piękny.

 

Nie poddaliśmy się ani przez chwilę, przez okres wakacyjny walczyliśmy o to, aby Ach Teatr mógł funkcjonować. Dzięki determinacji całego zespołu już we wrześniu zagramy dla naszych wspaniałych widzów aż cztery razy! Nie może Państwa zabraknąć smile