Top

Zakończyliśmy semestr warsztatów artystycznych


We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka uroczyście zakończyliśmy kolejny semestr warsztatów artystycznych. Na naszej scenie zaprezentowały się następujące grupy: warsztaty teatralno-muzyczno-rytmiczne, warsztaty teatralno-plastyczne i dwie grupy Teatru Młodych, a także uczestnicy warsztatów teatralnych dla dzieci z Rodzin Plus. Dla uczestników warsztatów to ogromne wydarzenie, kiedy efekty pracy warsztatowej mogą zostać zaprezentowane przed publicznością. Bardzo się cieszymy, że scena Ach! Teatru może służyć dzieciom i młodzieży. Zakończyły się również warsztaty dla najmłodszych: Pam Para Pam, Wesołe Szkraby i Żłobek Artystyczny. Wierzymy, że pierwsze spotkania ze sztuką i kulturą dadzą solidny fundament w rozwoju dzieci. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zajęć, dzieciom i ich rodzicom za wybranie warsztatów artystycznych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

 

Już niedługo rozpoczniemy zapisy na nowy semestr warsztatów artystycznych. Pracujemy nad nowym harmonogramem zajęć. Wyczekujcie zapowiedzi o zapisach na naszej stronie i fb! Zachęcamy również do zapisania się na nasz newsletter aby być na bieżąco z wydarzeniami we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Galeria zdjęć: