Top

Zapraszamy do świata dziecięcej wyobraźni! "Tajemnica pewnej pracowni już w niedzielę w WCTD!


Już w niedzielę 26 listopada o godz. 17.00 odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Tajemnica pewnej pracowni naukowej". To ostatnia podróż do świata dziecięcej wyobraźni na naszej niedzielnej scenie. Ostatni raz spektakl zawita na naszej scenie dokładnie w Mikołajki o godz. 10.00 i 12.00.

 

"Tajemnica pewnej pracowni naukowej" w reż. Katarzyny Łuczyńskiej powstała w ramach projektu "Repertuarowy Teatr Dziecięcy". To profesjonalna produkcja teatralna, w której wszystkie role odgrywają najzdolniejsi uczestnicy naszych warsztatów. Ze względu na rosnącą popularność w ubiegłym sezonie zapraszamy na spektakle także w październiku, listopadzie i grudniu!

 

Spektakl opowiada niesamowitą historię odkrywania zakamarków dziecięcej wyobraźni. Mała miłośniczka teatru odwiedza wujka-naukowca w jego pracowni. Podczas wizyty dochodzi do zwarcia, a z powstałej w ten sposób niesamowitej dziury wyłaniają się bajkowe postaci... Czy są tylko wytworem dziecięcej wyobraźni? A może istnieją naprawdę? Przekonacie się sami już w najbliższą niedzielę!

"Tajemnica pewnej pracowni naukowej" to spektakl o pięknej dziecięcej wrażliwości na sztukę, o dziecięcej kreatywności, a także o tym, że nawet prosta bajkowa historia może zainspirować dzieci do uczestniczenia w kulturze.

 

Bilety na spektakl już od 11zł, dostępne tutaj: www.bilety.centrumtworczosci.pl

Spektakl dedykujemy widzom od 4. roku życia!