Top

Zrzutka na warsztaty artystyczne dla młodzieży z ośrodka socjoterapeutycznego w Kłodzku


Mamy do Was niezwykle ważną prośbę o wsparcie! 
Rozpoczynamy dziś zbiórkę na organizowane przez nas warsztaty artystyczne dla dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kłodzku. Jeśli tylko możecie, wesprzyjcie ją finansowo! 
Do osiągnięcia celu brakuje nam niewiele, potrzebujemy zebrać jedynie 4750 zł. Link do zrzutki tutaj: https://zrzutka.pl/hnua7v
Na co dokładnie zbieramy?
W czerwcu ruszamy z projektem „Nauka przez komiks” dla młodzieży z tego właśnie ośrodka. Są to dzieci zagrożone wykluczeniem społecznym przez trudności w nauce ❤️‍ Bardzo potrzebują troski, wzmocnienia i wsparcia! Już na starcie mają dużo trudniej niż ich rówieśnicy, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasze zasoby, żeby przyjść im z pomocą. 
Nie od dziś wiadomo, że szczególną rolę w profilaktyce wykluczenia społecznego odgrywa kontakt ze sztuką.
Chcemy przyjechać do Kłodzka i przeprowadzić cykl warsztatów komiksowych, wiemy, że podopieczni MOSu przepadają za zajęciami tego rodzaju. Warsztaty z tworzenia komiksu wywołują eksplozję radości, uśmiechu, dzieciaki dopytują, kiedy będą kolejne spotkania. Bardzo lubią pracować w grupach i ze zniecierpliwieniem czekają na kolejne ćwiczenia.
Pomóżmy im spełnić marzenia! Na większość potrzeb związanych z projektem otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jednak projekt zakłada nasz wkład własny i potrzebujemy Was, żeby go zebrać.
Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się to zrealizować.
Czekamy na Wasze wpłaty. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!
Fotografia z archiwum poprzedniego projektu.