Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Wolne miejsca na warsztatach teatralnych dla młodzieży i dorosłych

Wolne miejsca na warsztatach teatralnych dla młodzieży i dorosłych

22.02.2024 r. rozpoczynamy semestr letni. Dorosłych i młodzież zapraszamy do Fundacji na warsztaty teatralne. Jeśli chcieliby Państwo zapisać się na zajęcia, można to zrobić przez formularz: https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty-indywidualne/. Poniżej przedstawiamy, w których grupach są jeszcze wolne miejsca.

TEATR MŁODYCH

  • Wiek: 13–18 lat
  • Terminy: poniedziałek 17:00–18:30 (Paulina Jagiełło)

 Warsztaty teatralne dla młodzieży to kreatywny pomysł na spędzenie wolnego czasu i poznanie nowych osób, a przede wszystkim możliwość rozwoju własnego warsztatu aktorskiego pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

W ramach zajęć młodzież poznaje elementarne zadania aktorskie, małe formy sceniczne oraz – na dalszym etapie – tworzy spektakle teatralne. Uczestnicy poznają zasady zachowania na scenie, rozwijają umiejętność recytowania, budowania dialogu, pracy z tekstem i rekwizytami, poszukują niebanalnych rozwiązań teatralnych i rozwijają wyobraźnię. Na zakończenie semestru na naszej profesjonalnej scenie teatralnej odbędzie się pokaz inscenizacji przygotowanych przez młodzież.

TEATR W CENTRUM

  • Wiek: 18+
  • Terminy: środa 19:30–21:00
  • Prowadzący: Piotr Para

Teatr w Centrum to propozycja warsztatów teatralnych dla dorosłych, którzy chcą rozwijać swój talent aktorski.

Warsztaty teatralne dla dorosłych stwarzają doskonałe warunki do osobistego rozwoju, pracy z głosem i ciałem, twórczego działania w grupie. W trakcie zajęć uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, interpretacją, pozawerbalnym wyrażaniem emocji. Poznają techniki teatralne takie jak teatr cieni, teatr lalek, animację przedmiotu i improwizację teatralną. Finalnym efektem pracy warsztatowej jest spektakl, prezentowany na profesjonalnej scenie teatralnej.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do naszej Fundacji!

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram