Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

„Bajki znane i lubiane” – pokaz etiud ruchowych Teatru Trzech Generacji we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka

„Bajki znane i lubiane” – pokaz etiud ruchowych Teatru Trzech Generacji we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka

W ostatni piątek 24.05.2024 r. we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbył się wyjątkowy pokaz etiud ruchowych. Wydarzenie zostało przygotowane przez uczestników międzypokoleniowych warsztatów Teatr Trzech Generacji pod okiem prowadzącej, Katarzyny Polińskiej. Przedstawienie, zatytułowane „Bajki znane i lubiane” zgromadziło liczną publiczność dzieci i dorosłych, którzy mogli zobaczyć na scenie swoje ulubione historie.

„Bajki znane i lubiane” – pokaz podsumowujący warsztaty Teatr Trzech Generacji

W programie znalazły się takie bajki, jak:

  • Leń” Jana Brzechwy
  • Paweł i Gaweł” Aleksandra Fredry
  • Kaczka dziwaczka” Jana Brzechwy
  • Rzepka” Juliana Tuwima

Każda z etiud przygotowana została w oparciu o metody teatru ruchu i pantomimy i uzupełniona była nagraniami, przygotowanymi wcześniej przez naszych uczestników.

Chcemy serdecznie podziękować naszym zdolnym aktorom oraz prowadzącej za zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniu kolejnej edycji tego projektu społecznego. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do naszej niezastąpionej widowni, która wspólnie z nami cieszyła się każdym momentem przedstawienia.

Już teraz zapraszamy do naszej Fundacji na kolejną edycję warsztatów!

Teatr Trzech Generacji – wyjątkowe warsztaty łączące pokolenia

Teatr Trzech Generacji to cykl bezpłatnych warsztatów, które mają na celu promowanie dialogu międzypokoleniowego. Zajęcia są skierowane do seniorów, dorosłych, młodzieży i dzieci, co pomaga w przełamywaniu stereotypów związanych z wiekiem, zapobieganiu wykluczeniu z kultury oraz wspieraniu rozwoju osobistego uczestników. To szczególnie ważna społecznie inicjatywa, która łączy pokolenia, umożliwiając wspólną pracę i zabawę na scenie.

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Wrocław w ramach projektu "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej".

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram