Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Bezpłatne zajęcia  w Centrum Twórczości

Bezpłatne zajęcia  w Centrum Twórczości

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o warsztatach bezpłatnych, które w naszym Centrum odbywają się przez cały rok – zrobimy zatem małe podsumowanie, które być może zachęci Was do przyłączenia i skorzystania z nich w przyszłości!

Teatr Trzech Generacji – zajęcia dla małych i dużych, starszych i młodszych, jednym słowem: wszystkich! Uczestnicy na przestrzeni kilkunastu spotkań pracowali nad pokazem, którego finał odbył się na teatralnej scenie. W poczuciu bezpieczeństwa i radosnej atmosfery, aktorzy – amatorzy, odkrywali kolejne możliwości i uczyli się pracy na scenie.

Zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego nr 10 – czy jest jakiś czynnik, który uniemożliwia występowanie na scenie? Absolutnie nie! Ograniczeniem może być dla nas jedynie nieśmiałość, a i ją powinniśmy zwalczać. Na scenie wszyscy są równi i ważni, niezależnie od tego, czy ktoś gra rolę pierwszo-, czy drugoplanową, bo przedstawienie to układanka, w której liczy się każdy element. Ta myśl przyświeca nam codziennie!

Zajęcia dla dzieci z Centrum Aktywności Dziecięcej „Tęczowisko” – poniedziałkowe zajęcia, zakończone pokazem na scenie, nad którego efektem pracowali wszyscy uczestnicy. Dzieci przy wsparciu instruktorki mogły zaprezentować swoją kreatywność i wspólnie, w przyjaznej atmosferze, zbudować coś wielkiego – prawdziwy spektakl teatralny.

Zajęcia Wspierające – gdy nie potrafimy znaleźć słów na targające nami wszystkimi emocje lub gdy mamy jakieś trudności, z pomocą może przyjść sztuka, zabawa oraz oczywiście wsparcie drugiego człowieka. Przekonali się o tym uczestnicy Zajęć Wspierających, którzy cały semestr dzielnie uczestniczyli w proponowanych przez nas zajęciach.

Zajęcia teatralne i muzyczne dla dzieci z Ukrainy – niezwykłe, dwudniowe warsztaty spoza naszej stałej oferty, których realizacja była podyktowana potrzebą chwili. Docierały do nas głosy, że naszym gościom zza wschodniej granicy brakuje aktywności artystycznych, które w Ukrainie są na porządku dziennym – postanowiliśmy zatem wyjść tym potrzebom naprzeciw. Mamy nadzieję, że warsztaty się małym artystom podobały i wywołały uśmiechy na twarzach!

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram