Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Sprawozdanie
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Najlepsze życzenia na Święta i Nowy Rok

Najlepsze życzenia na Święta i Nowy Rok

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy przekazać najlepsze życzenia świąteczne dla Państwa oraz wszystkich bliskich, z którymi będziecie spędzali ten magiczny czas. Mamy nadzieję, że ten okres spędzicie w w radosnej, pełnej uśmiechu atmosferze przynajmniej na chwilę zapominając o codziennych troskach.  

Święta Bożego Narodzenia to dobry czas, aby wykazać się twórczością w różnych obszarach. Przygotowywania potraw, własnoręcznego tworzenia prezentów, czy wymyślania wspólnych, rodzinnych zabaw. Warto, aby w takie twórcze działania zaangażować wszystkie pokolenia w rodzinie i dzięki temu spędzić święta w bliższej atmosferze, ucząc się od siebie wzajemnie. Wykorzystajmy ten okres na podzielenie się z bliskimi swoim czasem, doświadczeniem i emocjami. Motto naszego działania - Radość tworzenia z radością dzielenia - może być doskonałym przesłaniem na Święta.

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez ten trudny rok. Czas po pandemii był dla nas naprawdę ciężki, ale udało się zrealizować naprawdę wiele projektów. W dużej mierze o Państwa zasługa. Dziękujemy za udział w warsztatach. W nowym roku postaramy się, oczywiście z Pastwa pomocą, jeszcze nadzieję rozwinąć nasze działania. Mamy nadzieję, że również dla Państwa był to udany rok. Życzymy, żeby kolejny był jeszcze lepszy, żeby spełniły się wszystkie plany i marzenia, które zakładacie. My z pewnością będziemy Państwu kibicować.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław

Poniedziałek – czwartek: 9:00-18:00
Piątek: 9:00-16:00

Strona jest własnością Fundacji Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram