Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Nowy semestr – najważniejsze informacje

Nowy semestr – najważniejsze informacje

Semestr letni we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak spotkamy się z uczestnikami zajęć w salach warsztatowych, chcemy przedstawić Państwu najważniejsze informacje dotyczące zapisów i nowego semestru.

Gdzie odbywają się warsztaty?

Wszystkie warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji przy ul. Kuźniczej 29a we Wrocławiu. Sale zajęciowe znajdują się na 1. i 2. piętrze. Na 2. piętrze znajdą Państwo także nasze biuro. Osoby z wózkami dziecięcymi mogą pozostawić je na parterze, w szatni.

Jak się zapisać?

Pełną ofertę zajęć znajdą Państwo w zakładce "Warsztaty artystyczne". Aby zapisać się na wybrane warsztaty, należy wypełnić formularz https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty-indywidualne/. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w zajęciach na mail otrzymają Państwo umowę i będą mogli uiścić opłatę (przelewem lub gotówką w biurze Centrum).

Po utworzeniu się grup na mail otrzymają Państwo harmonogram z rozpiską dni, w które będą odbywać się warsztaty (obejmują one cykl warsztatów, czyli 16 spotkań). Umowę należy uzupełnić i odesłać mailowo lub przynieść do biura. Należy zrobić to najpóźniej do pierwszych zajęć.

Przez trzy pierwsze zajęcia mogą Państwo zrezygnować z zajęć i otrzymać pełny zwrot kosztów (pomniejszony o liczbę warsztatów, w których uczestnik wziął udział). Daje to możliwość sprawdzenia, czy dane warsztaty będą dla Państwa odpowiednie.

Istnieje też możliwość wykupienia pojedynczego wejścia na niektóre warsztaty (Pam Para Pam, Żłobek Artystyczny, Muzyczny Teatrzyk, Figle i wybryki w krainie plastyki, Wesołe szkraby) oraz karnetu na 4 zajęcia.

Harmonogram zajęć

Tygodniowy plan zajęć wraz z cennikiem znajdą Państwo pod linkiem https://centrumtworczosci.pl/cennik-warsztaty/.

Nowy semestr rozpocznie się 22.02.2024 i potrwa do 16.06.2024 r.

Zajęcia rozpoczną się:

  • grupy poniedziałkowe – 26.02
  • grupy wtorkowe – 27.02
  • grupy środowe – 28.02
  • grupy czwartkowe – 22.02.

Dodatkowo 11.03 rozpoczną się bezpłatne, międzypokoleniowe warsztaty Teatr Trzech Generacji, na które można zapisać się przez formularz https://centrumtworczosci.pl/teatr-trzech-generacji/.

Jeśli mają Państwo więcej Pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 661136434 lub na mail koordynator@centrumtworczosci.pl.

Do zobaczenia!

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram