Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Rozpoczęcie semestru letniego 2023

Rozpoczęcie semestru letniego 2023

Początki

Mamy przyjemność powiadomić, że w tym tygodniu rozpoczęły się już wszystkie zaplanowane przez nas warsztaty na nowy semestr. Po chwili odpoczynku w przerwie międzysemestralnej nasi instruktorzy wrócili z nową dawką pomysłów na prowadzenie zajęć i wiedzy na temat pracy z dziećmi i młodzieżą. Na zajęciach uczestnicy biorą udział w nowych grach i zabawach, ćwiczą własne ciało i głos oraz nabywają wiele przydatnych w przyszłości umiejętności miękkich.

Ten semestr będzie wyjątkowy

Chcielibyśmy uchylić rąbek tajemnicy, co się dzieje na zajęciach i tym samym  zachęcić do wzięcia udziału w warsztatach.

We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka zapewniamy artystyczny rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Zależnie od wybranego warsztatu grupy dzieci w wieku od 0 do 12 lat z chęcią tworzą prace artystyczne, przy użyciu ciekawych rekwizytów poznają świat teatru oraz bawią się do samodzielnie tworzonej muzyki.
Na zajęciach Teatr Młodych młodzież w wieku 13 do 18 lat rozwija swoje umiejętności teatralne i wspólnie z prowadzącymi wypracowuje spektakl, który pod koniec semestru będzie przedstawiony przed najbliższymi. 
Warsztat dla dorosłych, czyli Teatr w Centrum, gwarantuje satysfakcjonującą i twórczą pracę nad swoim ciałem, emisją głosu oraz umiejętnościami teatralnymi. Do dyspozycji są rekwizyty teatralne i kostiumy, a wszystko odbywa się na łamach prawdziwej sceny teatralnej.

Wolne miejsca w grupach

Pomimo, że semestr już się rozpoczął w niektórych grupach znalazły się jeszcze wolne miejsca. Oto one:
Pam Para Pam-pozostało 5 wolnych miejsc
Muzyczny Teatrzyk -pozostały 3 wolne miejsca
Wesołe Szkraby- pozostały 3 wolne miejsca
warsztaty teatralne dla osób z edukacji domowej- pozostały 3 wolne miejsca
warsztaty teatralno-plastyczne- pozostało 6 wolnych miejsc
warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne- pozostało 14 wolnych miejsc
Teatr Młodych we wtorki-pozostało 9 miejsc
Teatr Młodych w środy 16:15- pozostało 4 miejsca
Teatr w Centrum- pozostało 5 miejsc

Więcej informacji na temat warsztatów w zakładce "Warsztaty artystyczne -> Oferta warsztatów".

Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na zajęcia u nas to idealna okazja na próbę. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na warsztatach sobie lub swojemu dziecku!

Zapisy zbieramy pod linkiem: https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty-indywidualne/

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram