Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Spędź ferie zimowe z grupą w WCTD!

Spędź ferie zimowe z grupą w WCTD!

W ramach tegorocznych ferii zimowych Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka przygotowało szeroką ofertę warsztatów dla grup zorganizowanych. Wycieczka do naszej Fundacji to świetny sposób na urozmaicenie każdego zimowiska!

Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach teatralnych, ruchowych, plastycznych i mieszanych.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum przy ul. Kuźniczej 29a, Wrocław. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres centrum@centrumtworczosci.pl. Prosimy o podanie wielkości grupy oraz proponowanego terminu i rodzaju warsztatów, które chcieliby Państwo odbyć.

Cennik i pełne opisy warsztatów znajdują się w zakładce Warsztaty artystyczne - Warsztaty dla grup.

Warsztaty plastyczne

Wybierz się ze swoją grupą na zajęcia plastyczne – uwolnij twórczy potencjał drzemiący w każdym dziecku! 

Uczestnicy, tworząc prace plastyczne, rozwijają swoją wyobraźnię i pomysłowość. Dotykanie, manipulowanie, przyklejanie, nadawanie formy, sprawia dzieciom ogromną radość. Wykonane prace pozwalają na wyrażanie swoich uczuć i komunikowanie się z otoczeniem. Warsztaty rozwijają twórcze i abstrakcyjne myślenie, pobudzają ekspresję plastyczną, wzbudzają zainteresowanie historią sztuki oraz wprowadzają dzieci w tajniki różnych technik plastycznych.

Warsztaty ruchowe

Zabierz swoich podopiecznych na chwile ekscytującej zabawy w tanecznym stylu – zapraszamy na warsztaty ruchowe!

W programie: zabawy ruchowe indywidualne, w parach i grupie, krótkie etiudy oraz zadania aktorskie w formie zabawy, elementy pantomimy i tańca.
Warsztaty pozwalają odkryć radość ruchu płynącą z własnej inwencji, doskonalą koordynację, kształtują prawidłową postawę ciała i grację, wzmacniają pewność siebie i samoocenę dziecka oraz kształtują świadomość ciała.

Warsztaty teatralne

Wybierz zajęcia teatralne, jeśli chcesz, aby dzieci nabrały pewności siebie i poznały podstawy warsztatu aktorskiego, a przy tym świetnie się bawiły!

W programie zapoznanie z warsztatem pracy aktora, zabawy inspirowane tekstami bajek i wierszy, elementarne zadania aktorskie, krótkie sceny improwizowane, wyrażanie emocji za pomocą mimiki i gestu, ćwiczenie dykcji, doskonalenie interpretacji oraz wymowy i emisji głosu, a także inne zabawy i gry teatralne, które uaktywnią wyobraźnię i pomysłowość.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram