Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Szukasz pomysłu na lato? Zapraszamy na letnie warsztaty artystyczne!

Szukasz pomysłu na lato? Zapraszamy na letnie warsztaty artystyczne!

Zapraszamy do naszej Fundacji na letnie warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży! Szukasz pomysłu na lato? We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka przygotowaliśmy świetną ofertę kreatywnych zajęć wakacyjnych dla dzieci od 1,5 roku aż do 13 lat. Na warsztaty zapraszamy też nauczycieli i opiekunów wycieczek z grupami zorganizowanymi (szczegóły w drugiej części – sprawdź na dole wpisu). Zapisy wciąż trwają!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Nasze zajęcia to idealna okazja, aby Wasze pociechy mogły rozwinąć swoją kreatywność, nawiązać nowe przyjaźnie i spędzić lato w inspirujący sposób.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji – od eko-zabaw materiałami z drugiej ręki przez tworzenie scenografii i lalek do spektakli aż po ćwiczenia aktorskie i gry ruchowe.

Każde dziecko znajdzie coś dla siebie i odkryje swoje artystyczne talenty pod okiem doświadczonych instruktorek: Moniki Reks, Karoliny Okurowskiej-Wabnic oraz Dżesiki Zemsty.

Zapraszamy na:

Drodzy Nauczyciele!

Zajęcia dla grup zorganizowanych to świetna okazja, by urozmaicić wakacyjne półkolonie, zajęcia przedszkolne czy wycieczkę do Wrocławia. W czasie zajęć dzieci mogą odkryć drzemiące w nich talenty artystyczne, zintegrować się z resztą grupy i świetnie się bawić pod okiem naszych doświadczonych instruktorów-artystów.

Zapraszamy Was na warsztaty:

Warsztaty można ze sobą łączyć.

Zajęcia We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka to nie tylko doskonała zabawa, ale także szansa na rozwój wyobraźni i umiejętności, które mogą procentować na całe życie.

Dołączcie do nas i zapewnijcie dzieciom lato pełne twórczych przygód!

Skontaktujcie się z nami, aby zarezerwować miejsce:

Do zobaczenia na warsztatach!

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram