Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Uroczyste zakończenie sezonu zimowego

Uroczyste zakończenie sezonu zimowego

Sezon zimowy w Centrum już za nami. Teraz czeka nas chwila wytchnienia podczas ferii zimowych, a już 27.02. powracamy do Was z kolejną dawką artystycznych wrażeń! 🙂

Pokazy końcowe

W zeszłym tygodniu, w piątek (10.02.), odbył się ostatni pokaz zakańczający sezon zimowy 2022/23 we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Każda z grup warsztatowych przygotowała się niezwykle dobrze i przedstawiła swoje prace. Byliśmy świadkami prezentacji pięknych prac plastycznych, stworzonych na zajęciach teatralno-plastycznych oraz teatralno-muzyczno-plastycznych. Mogliśmy przenieść się w świata wyobraźni i muzyki razem z dziećmi z Muzycznego Teatrzyku oraz warsztatów teatralno-muzyczno-plastycznych, a także pobawić się na balu karnawałowym razem z Figlami i wybrykami w krainie plastyki oraz Żłobkiem artystycznym. Doświadczyliśmy prawdziwych emocji i przenieśliśmy się na chwilę do świata przemyśleń podczas spektaklów Teatru Młodych i Teatru w Centrum.

Serdecznie gratulujemy udanych pokazów wszystkim uczestnikom oraz instruktorom! Jesteśmy dumni, patrząc na rozwój uczestników naszych warsztatów i radość oraz dumę na ich twarzach. Dziękujemy, że jesteście z nami! <3

Co dają warsztaty artystyczne?

Warsztaty w Centrum to nie tylko kreatywne rozwiązanie na spędzenie czasu wolnego. Dzięki organizowanym przez nas warsztatom i doświadczeniu naszych prowadzących stają się one czymś zdecydowanie więcej.

Tworzenie naturalnych więzi poprzez zabawę pomiędzy dzieckiem, a rodzicami, a także pomiędzy samymi dziećmi w grupie rówieśniczej pozytywnie wpłynie na rozwój emocjonalny od najmłodszych lat. Dziecko łatwiej będzie wyrażało swoje potrzeby i emocje, nawiązywało kontakty społeczne, budowało więzi, a także odnajdywało się w nowej grupie.

Warsztaty artystyczne sprzyjają twórczości i kreatywności, pozwalają dzieciom i młodzieży na swobodę działania, pobudzając przy tym wyobraźnię. Pomagają w tym zajęcia manualne, gdzie wykorzystywane są różne techniki.

Dzięki autorskim programom na zajęciach budowane jest poczucie pewności siebie, umiejętności wyrażania własnego zdania, a także efektywnej współpracy z, często obcymi, osobami. Wszystkie te kwestie będą odgrywać w przyszłości coraz istotniejszą rolę. Umiejętności sceniczne, wcielania się w różne role, dostosowania się do danej sytuacji z pewnością niejednokrotnie się przyda. Dlatego warsztaty w Centrum sprawiają niewątpliwą frajdę z nabywania samej sztuki scenicznej, ale także nie mniej istotnych miękkich kompetencji komunikacyjnych i emocjonalnych. 

Nabór na semestr letni 2023

Zapisy na kolejny semestr trwają TYLKO DO 26.02.! Jeśli też chcesz spróbować swoich możliwości w zajęciach artystycznych lub dać swojemu dziecku możliwość na wyrażanie siebie bez skrępowania zapisz się już teraz przez formularz: https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty-indywidualne/

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram