Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Warsztaty z okazji 25-lecia pt. "Teatr na linie"

Warsztaty z okazji 25-lecia pt. "Teatr na linie"

W ramach dalszego świętowania 25-lecia Fundacji tuż przed rozpoczęciem zbliżającego się semestru, proponujemy próbne zajęcia. Planujemy warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne dla dzieci w wieku 2,5-6 lat. Będzie można na nich poznać część prowadzących, doświadczyć w praktyce zajęć przez nas proponowanych i zobaczyć naszą przestrzeń warsztatową.

To idealna okazja, aby przetestować różne rodzaje warsztatów artystycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. WARSZTATY ZAPLANOWANE SĄ NA 18 LISTOPADA O GODZINIE 12:00.

Główne hasło proponowanych zajęć to „Teatr na linie”. Dzieci do lat 3 będą brały udział w zajęciach wraz z opiekunami. Natomiast dzieci starsze wezmą udział w warsztatach samodzielnie.

W każdej z naszych sal będą czekać Nasi doświadczeni i pełni pasji instruktorzy z niezwykle ciekawymi zadaniami. Każdy uczestnik, który „zaliczy” wszystkie warsztaty otrzyma specjalny jubileuszowy dyplom.

W ramach zajęć proponujemy:

- malowanie fragmentem liny, odbijanie farbami liny, tworzenie obrazów ze sznurków, tworzenie instalacji

- zabawy muzyczne przy pomocy instrumentów zawieszonych na linie

- zabawy ruchowe z wykorzystaniem liny przy muzyce, gry teatralne, działające na wyobraźnię, np. tzw. „ogrywanie” liny- np. tworzenie z niego słonia, budowanie pajęczyny

I inne.

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE REZERWACJA. CENA WARSZTATÓW TO 59 ZŁ.

Czas trwania będzie wynosił 3 godziny z przerwami.

W celu rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:  https://centrumtworczosci.pl/teatr-na-linie-warsztat-z-okazji-25-lecia/

Dane do przelewu to:

Odbiorca: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
ul. Kuźnicza 29a
50-138 Wrocław

Nr konta bankowego: 07 1750 0012 0000 0000 3868 4547 (BNP Paribas Bank Polska S.A.)

Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika, teatr na linie.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram