W magicznym świecie środowej grupy Żłobka Artystycznego oraz Figli i wybryków w krainie plastyki wczoraj uroczyście zakończyliśmy semestr, świętując w pakiecie z Dniem Dziecka.
Dzieci przebrane za postacie z łąki świetnie bawiły się na łąkowym Balu, a na zakończenie imprezy Pani Żabka we własnej osobie wręczyła Małym Artystom dyplomy ukończenia semestru warsztatów.
Było wiele wzruszeń (jak to bywa przy pożegnaniach) i całe mnóstwo radości ze wspólnej zabawy!


























ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434
Poniedziałek 14:00-18:00
Wtorek 14:00-18:00
Środa 14:00-18:00
Czwartek 14:00-18:00