Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Monika Jeszke

Monika Jeszke
Prowadzi warsztaty muzyczne w ramach Warsztatów teatralno-muzyczno-plastycznych oraz Muzyczny Teatrzyk

Życiorys

Magister filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim i sztuki po Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale kompozycji i teorii muzyki. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu, a następnie Wydział Rytmiki w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania "Edukacja", kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne  oraz Roczny Kurs Gordonowski w Instytucie Gordonowskim we Wrocławiu i Zaawansowany Kurs Gordonowski w Instytucie Gordonowskim we Wrocławiu.

Jako nauczyciel rytmiki współpracuje z licznymi przedszkolami i żłobkami. 

Śpiewała w chórze żeńskim Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kameralnym Chórze Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestniczy w warsztatach tańca współczesnego, interesuje się wpływem muzyki na rozwój dziecka. Jest autorką piosenek dla dzieci oraz wymyśla układy przestrzenno-ruchowe do różnych gatunków muzyki. Od czerwca należy do teatru ruchu "Stado".

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram