Top

Jak możesz pomóc?


WPŁAĆ DAROWIZNĘ NA CELE STATUTOWE

Działamy dla Małych - a Ty możesz nas w tym wesprzeć.
Każdy może nam pomóc w tym dziele, poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasze konto: 07 1750 0012 0000 0000 3868 4547 (Raiffeisen Bank) z dopiskiem darowizna na cele statutowe.
Taką darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania w przypadku osób fizycznych w kwocie do 6% uzyskanego dochodu, a osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://poradnik.ngo.pl/x/448341.


Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy. Dzięki dotychczasowej współpracy z firmami, instytucjami, organizacjami i osobami prywatnymi udało nam się zrealizować wiele zadań, zarówno tych w strefie kulturalnej i artystycznej, jak i inicjatyw mających na celu podniesienie jakości usług oferowanych przez nasze Centrum.

UFUNDUJ DZIECKU BILET


Aby wspierać rozwój osobowości dziecka i przeciwdziałać wykluczeniu kulturalnemu i społecznemu, w Centrum stworzono możliwość bezpłatnego uczestniczenia w spektaklach. Powstał system przekazywania bezpłatnych biletów dla dzieci.
Jak możesz sprawić, aby teatr był dostępny dla wszystkich dzieci?

•    Kup bilet dla potrzebującego dziecka przez stronę www.centrumtworczosci.pl lub w biurze Centrum.
•    Zakupiony bilet otrzyma dziecko w trudnej sytuacji finansowej lub społecznej.
•    Dowiedz się więcej o projekcie: KLIK

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM


Wesprzyj nas w bezpośredniej pracy z dziećmi, asystując podczas warsztatów artystycznych.
Jeżeli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, podziel się nami swoją wiedzą, pomóż nam działać bardziej profesjonalnie, aby skorzystali na tym nasi beneficjenci. Potrzebujemy pomocy grafików, specjalistów od strony www, marketingu, sponsoringu, zarządzania strategicznego, sprzedaży, finansów.

Dowiedz się więcej o wolontariacie: KLIK