Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Lista warsztatów

Ufunduj bilet

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit, arcu justo tristique conubia diam lobortis
Więcej
Zespół muzyczno - ruchowy w języku ukraińskim

*GRUPA CZASOWO ZAWIESZONA*

Zespół muzyczno - ruchowy to nowy warsztat dedykowany osobom posługującym się językiem ukraińskim. Zauważając, że część dzieci pochodzących ze Wschodu ma trudności komunikacyjne, chcemy ułatwić im czerpanie radości ze sztuki. Jest to także świetna okazja do nauki nowego języka oraz wielotorowego rozwoju. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę śpiewu i gry na fortepianie pochodzącą z Ukrainy.

Warsztaty teatralne dedykowane dzieciom z edukacji domowej

*GRUPA CZASOWO ZAWIESZONA*

Jest to cykl warsztatów stworzony w odpowiedzi na zauważoną potrzebę integracji z rówieśnikami dla osób uczących się w domu. Wychodząc naprzeciw grupom rodziców i dzieci korzystających z edukacji domowej, chcemy tworzyć przestrzeń, gdzie dzieci mogą spełniać się twórczo i spędzić czas z osobami w tym samym wieku.

Pam Para Pam (Gordonki) - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

Pam Para Pam (Gordonki) to zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-24 miesięcy)  oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców/opiekunów. Zajęcia dla dzieci wspierają prawidłowy i harmonijny rozwój małego dziecka poprzez dostarczanie różnorodnych bodźców w formie zabawy. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami

Żłobek Artystyczny to pierwsze zajęcia dla dzieci, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 2,5 - 3,5 lat.

Muzyczny Teatrzyk dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat

Warsztaty dla ciekawych świata małych odkrywców, które sprawią, że dziecko coraz śmielej i pewniej odnajduje się wśród rówieśników oraz na scenie. Każde zajęcia składają się z warsztatów muzyczno-rytmicznych przy akompaniamencie pianina, połączonych z elementami teatru.

Figle i wybryki w krainie plastyki - zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 3,5-4,5 r.ż.

Warsztaty plastyczne dla przedszkolaków, które rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię i wrażliwość estetyczną dziecka, wykorzystując niestereotypowe materiały plastyczne i techniki pracy. Program zajęć jest dostosowany do wieku i możłiwości rozwojowych dziecka w oparciu o autroski program.

Warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne dla dzieci w wieku 5-6 lat

Warsztaty dla małych artystów, które pogłębiają nabyte już umiejętności (kształcenie słuchu, zdolności manualne, umiejętność autoprezentacji) i rozwijają dziecięce talenty. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-6 lat. Każde zajęcia składają się z trzech modułów prowadzonych przez 3 instruktorów.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
Telefon: 661 136 434

Poniedziałek – czwartek: 9:00-18:00
Piątek: 9:00-16:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram