Top

Rodzice Rodzicom


Rodzice Rodzicom to cykl bezpłatnych spotkań dla rodziców i opiekunów dzieci, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę nt. wychowania i edukacji dzieci. Ideą spotkania jest wspólne dzielenie się rodziców swoi podejściaem wychowawczym i edukacyjnym, a także tym, czym kierują się przy wyborze szkoły i drogi edukacyjnej dla swoich dzieci. Spotkania Rodzice Rodzicom będą wzbogacane o aspekt edukacyjny poprzez zapraszanie ekspertów z danej dziedziny.

Termin najbliższego spotkania: 12 kwietnia 2019 r.

W kolejnej odsłonie naszego cyklu skierowanego do rodziców podejmiemy trudny temat autyzmu.
Fundacja Promitis, która już od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz dzieci dotkniętych autyzmem, po raz kolejny organizuje kampanię społeczną "Autyzm - potrafię rozpoznać".

Pod takim właśnie hasłem przedstawiciele Fundacji Promitis  przeprowadzą 2 godzinne szkolenie dla rodziców dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym, w ramach naszych spotkań Rodzice Rodzicom. Szkolenie będzie obejmowało rozpoznawanie pierwszych cech charakterystycznych dla autyzmu, a zdobyta wiedza pomoże rodzicom uświadomić sobie, jak ważna jest wczesna diagnoza oraz podjęcie odpowiedniej terapii.

Kiedy: 12.04.2019, godz. 17:00

Gdzie: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a, II piętro

Dla kogo: Rodzice, zwłaszcza rodzice dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym

Zapisy: wypełnij formularz (spotkanie jest bezpłatne)

 

Do tej pory odbyły się:

Rodzice Rodzicom "o nauczaniu domowym metodą Montessori".

Rodzice Rodzicom "o autyzmie".