Top

W Krainie Rupraków


Za nami pierwsze próby do naszego najnowszego spektaklu dla dzieci w wieku 3-8 lat w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego! Spektakl nosi tytuł "W Krainie Rupraków". Pod okiem reżysera Bartłomieja Kamińskiego 5 młodych i uzdolnionych aktorów stanie na deskach naszego teatru. Premiera 20 października! 

Czy widziałeś kiedyś Rupraka? Czy wiesz kim jest, jak wygląda? Rupraki to bardzo wesołe stworki, które uwielbiają dobrą zabawę, smaczne jedzenie i ciekawe przygody. Mieszkają w tajemniczej krainie, o której nikt nigdy nie słyszał. Mogą być gdzieś daleko lub całkiem blisko. Pewnego dnia wiecznie głodne Rupraki, w poszukiwaniu jedzenia, trafiają do miejsca, gdzie poznają innego Rupraka. W dodatku ten „nowy” ma coś, co wygląda jak wielki smakołyk. Co zrobić, gdy w brzuchu zaczyna burczeć a przekąska jest na wyciągnięcie ręki? Czy bajka skończy się dobrze? To trzeba koniecznie zobaczyć! To historia o  tym czym jest przyjaźń i jak o nią dbać.

Reżyseria: Bartłomiej Kamiński
Scenografia: Bogusław Słaboszewski
Muzyka: Elżbieta Sokołowska
Obsada: Barbara Pawlak, Małgorzata Nadolska, Gabriela Nettmann, Franciszek Kamiński, Maksymilian Nabzdyk

Premiera: 20 października 2019 niedziela godz. 17.00

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław, zrealizowany w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego, "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej".