Top

W Krainie Rupraków


Za nami pierwsze próby do naszego najnowszego spektaklu dla dzieci w wieku 3-8 lat w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego! Spektakl nosi tytuł "W Krainie Rupraków". Pod okiem reżysera Bartłomieja Kamińskiego 5 młodych i uzdolnionych aktorów stanie na deskach naszego teatru.

Czy widziałeś kiedyś Rupraka? Czy wiesz kim jest, jak wygląda? Rupraki to bardzo wesołe stworki, które uwielbiają dobrą zabawę, smaczne jedzenie i ciekawe przygody. Mieszkają w tajemniczej krainie, o której nikt nigdy nie słyszał. Mogą być gdzieś daleko lub całkiem blisko. Pewnego dnia wiecznie głodne Rupraki, w poszukiwaniu jedzenia, trafiają do miejsca, gdzie poznają innego Rupraka. W dodatku ten „nowy” ma coś, co wygląda jak wielki smakołyk. Co zrobić, gdy w brzuchu zaczyna burczeć a przekąska jest na wyciągnięcie ręki? Czy bajka skończy się dobrze? To trzeba koniecznie zobaczyć! To historia o  tym czym jest przyjaźń i jak o nią dbać.

Reżyseria: Bartłomiej Kamiński
Scenografia: Bogusław Słaboszewski
Muzyka: Elżbieta Sokołowska
Obsada: Barbara Pawlak, Małgorzata Nadolska, Gabriela Nettmann, Franciszek Kamiński, Maksymilian Nabzdyk

Premiera: 20 października 2019 niedziela godz. 17.00

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław, zrealizowany w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego, "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej".