Top

Tajemnice dżungli


To plastyczny spektakl z elementami tańca i form lalkowych. Pełen kolorów, malowniczej scenografii, niezwykłych zapachów i dźwięków przeniesie zarówno maluszki, jak i ich opiekunów w głąb pięknych lasów tropikalnych. Łatwe zabawy i łagodne przeplatanie scen pozwolą dziecku poczuć się bezpiecznie w teatralnej rzeczywistośc. Intrygujące postaci wręcz zachęcają do wspólnej zabawy!

Przedstawienie dostosowane jest do percepcji dziecka. Całości towarzyszy delikatna muzyka.
Spektakl jest zaproszeniem do tajemniczego świata niezwykłych roślin i zwierząt, którego będziemy doświadczać. Wspólnie z zadziorną małą małpką Mimi poznamy historię o odkrywaniu świata nauki, o przyrodzie i przyjaźni.

Scenariusz i Reżyseria: Dominika Chochołowska-Bocian
Scenografia: Dominika Chochołowska- Bocian
Produkcja: Małgorzata Strońska
Obsada: Karolina Marcisz i Magdalena Zabel

Czas trwania: 30 minut + ok. 15 minut zabawy

Premiera 6 września 2015

Spektakl odbywa się w naszej siedzibie (ul. Kuźnicza 29a) na II piętrze (sala taneczna). Na salę Widzowie wchodzą bez obuwia lub w obuwiu zmiennym. Po spektaklu zapraszamy Wszystkie Dzieci do wspólnej zabawy z aktorkami (ok. 15 minut).

Spektakl realizowany jest w ramach projektu „Edukacja kulturalna przeciw wykluczeniom" będącego częścią obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.