Top

Wiosna, Lato, Jesień, Zima


To spektakl opowiadający o narodzinach przyjaźni, która rozwija się na przestrzeni czterech pór roku. Każdy człowiek, również ten najmniejszy,  potrzebuje bliskich relacji. Zmiany zachodzące w otaczającej przyrodzie, będą pięknym partnerem do nowo tworzącej się więzi między bohaterkami spektaklu. Każda pora roku to inny etap przyjaźni.

Wiosna to czas poznawania, przełamywania lodów, ale i czas kolorowej zabawy kwiatami i zapachami. Lato bogate w igraszki wodne daje szanse na nowe wspólne doświadczenia i pogłębienie relacji Jesień, gdy na zewnętrz wieje chłodem z przyjacielem można się wspólnie schować pod kocem i poczuć jego bliskość. A gdy nadchodzi zima, gdy jest przy nas ktoś bliski ,możemy się przytulić i dotrwać do wiosny. W bezpieczniej dla dziecka przestrzeni w otoczeniu przedmiotów, które zna stworzymy magiczny świat nowych, przyjaznych doznań. Tempo spektaklu i muzyka dostosowane do percepcji dziecka, pomoże małemu widzowi wejść w świat teatru w sposób łagodny.

Reżyseria: Agnieszka Mielcarek
Obsada: Joanna Kusz, Justyna Oleksy
Scenografia: Dominika Chochołowska-Bocian
Muzyka: Michał Szablowski
Produkcja: Małgorzata Strońska

Dla kogo: dzieci w wieku 1,5-4 lat z rodzicami / opiekunami
Czas trwania: 30 minut spektaklu i ok. 15 minut zabawy z aktorami

Premiera: 26 stycznia 2020

Spektakl odbywa się w naszej siedzibie (ul. Kuźnicza 29a) na II piętrze (mała scena). Na salę Widzowie wchodzą bez obuwia lub w obuwiu zmiennym. Po spektaklu zapraszamy wszystkie Dzieci do wspólnej zabawy z aktorkami (ok. 15 minut).

Galeria zdjęć:

Galeria filmów: